1900-2079 Fotografie: fotoboeken collectie Karel de Bree

kavel: 1900
Robert Doisneau
-1, 2, 3, 4, 5. Robert Doisneau. Mis en page by Albert Plécy. Éditions Clairefontaine, Lausanne, 1955. 4to, ongepagineerd. Exemplaar met zeldzaam stofomslag (deze met lichte gebruikssporen). Fotografisch kinderboek met 12 volp. fotopagina's. De opeenvolgende pagina's hebben een oplopend aantal objecten (2 poesjes in een schoen, 7 acrobaten in een menselijke piramide, 12 eieren in een veld etc.). De bladen los in de band, verder goed ex. Toegevoegd: Robert Doisneau. La Loire. Journal d'un voyage 2. Filipacchi-Denoël, 1978.-

verkocht € 110.00
kavel: 1901
[Ellen Thorbecke. China] Het geheimzinnige China. Mysterious China
-Gefotografeerd en beschreven door Ellen Thorbecke. Photographed and depicted by Ellen Thorbecke. Met teekeningen van Schiff. With sketches by Schiff. Den Haag, H.P. Leopold, 1937, (54) p., met kaart en verder rijk geïllustreerd met foto's en illustraties als aangegeven in de titel, oorspronkelijk omslag, 4to (zeer goed exemplaar).-

verkocht € 130.00
kavel: 1902
[Cas Oorthuys, Emmy Andriesse etc.] Amsterdam tijdens de hongerwinter
-Ruim 100 foto's met een inleiding van Max Nord. Amsterdam, Contact/ De Bezige Bij, (1947), 7 tekstp. gevolgd door vele foto's door o.a. C. Oorthuys, E. Andriesse, C. Beyer, C. Holtzappel en A. Windig, oorspronkelijk halflinnen met stofomslag, 4to.-

verkocht € 70.00
kavel: 1903
[Rotterdam] Freek van Arkel. Report Rotterdam
-25 jaar havenfotografie/ 25 years harbour photography. Dirk van Weelden. Rotterdam, F2, 2012. 1e druk. Gebonden + Rotterdam. Veilig gemeerd, vlug behandeld, wereldhaven. P. Verhoog, Ad Windig en Frits Rotgans. Rotterdam, stichting 'Havenbelangen', 1955. 1e druk + Cas Oorthuys. Rotterdam. Dynamische stad. J.W. de Boer. Amsterdam, Contact, 1959. 2e druk. Zeer goed exemplaar met stofomslag - en 14 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 1904
Aperture (The Periodical of Fine Photography)
-Nrs. 133-167 (Summer 2002). Nr. 157 ontbreekt.-
€ 70 - € 120
kavel: 1905
Erwin Olaf
-Silver. 1e druk, Groninger Museum, 272 p. Net exemplaar + Chessmen. Focus, Amsterdam, 1988. Licht vlekkig aan rand titelblad, verder goed - toegevoegd: Mind of their Own. Focus, 1995. Ex-bibl. exemplaar.-

verkocht € 130.00
kavel: 1906
Bruce Davidson
-Bruce Davidson. Outside Inside. Steidl, 2010. 944 p. in 3 boeken in cassette. Als nieuw.-

verkocht € 100.00
kavel: 1907
Lee Friedlander
-America by Car. Fraenkel Gallery, 2010. Nr. 548/1000. Als nieuw in orig. doos.-

verkocht € 160.00
kavel: 1908
Seydou Keïta. Photographs. Bamako, Mali 1948-1963
-Göttingen, Steidldangin, 2011. Linnen met tipped-in foto op voor- en achterkant, oorspr. stofomslag, in kartonnen uitgeversdoos, het geheel in oorspr. uitgeversdoos voor verzending.-

verkocht € 220.00
kavel: 1909
William Klein
-Tokyo 1961. Tokyo, Akio Nagasawa, 2014. 199 p. Geb. met linnen rug in slipcase. Gesigneerd en genummerd 241/1000 op laatste blad + Contacts. Rome, Contrasto, 2008. Oblong folio, in slipcase.-

verkocht € 140.00