1900-2079 Fotografie: fotoboeken collectie Karel de Bree

kavel: 2019
Heaven. Paul Kooiker
-Amsterdam, Van Zoetendaal, 2012. 1e druk. Geb. + Showground. Paul Kooiker. Amsterdam, Basalt & Van Zoetendaal, 2004. 1e druk. Gebrocheerd met stofomslag. Gesigneerd ex. + How Terry likes his Coffee. Florian van Roekel. 2010. 1e druk. Geb. Nr. 458/500 - en 14 andere.-

verkocht € 190.00
kavel: 2020
[Amsterdam] Dolf Toussaint. De Jordaan
-Tekst S. Carmiggelt. Amsterdam, Arbeiderspers, 1965. (156) p. Gebonden met stofomslag, oblong 4to. Linnen iets vlekkig, s.o. gerepareerd met plakband, verder goed + idem, De Jordaan 1963. Canon Photo Gallery, 1982 + Jutka Rona. Wolvenstraat 1974 tussen 12 en 2/ between 12 and 2. Amsterdam, Mart. Spruijt, 1975. Ca. 48 p. Gebrocheerd. Goed ex. - en 20 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 2021
[Amsterdam] 50 jaar Nieuwe Schoolvereeniging Amsterdam 1898-1948
-Door Joost de Klerk met foto's van Paul Huf. Gebrocheerd. Omslag mist stukje aan voor- en achterzijde, lichte vochtschade benedenmarge + Amsterdam. 68 fotografische impressies door Dick de Herder. Amsterdam, Allert de Lange, 1947. 64 p. Ringband. Goed ex. + Amsterdam breed gezien/ Aspects of Amsterdam (...). Text H. v.d. Werf, photos Frits Rotgans. Amsterdam, Cloeck & Moedigh, z.d. Oblong ringband met 52 z/w foto-illustraties. Voorplat met lichte knik, verder goed + Kinky Amsterdam. Voyage of erotic discovery. Rebo, 1998 - en 21 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 2022
Amsterdam. 68 fotografische impressies door Dick de Herder
-Amsterdam, C.V. Allert de Lange, 1947. 1e druk. Ringband. Eerste blad met ex libris + Emiel van Moerkerken. Bruno van Moerkerken en Minke Vos. Zwolle, d'jonge Hond, 2011. 1e druk. Geb. + Wit water, zwarte sneeuw. Over Aart Klein, fotograaf. Pauline Terreehorst. Utrecht, Reflex, 1986. 1e druk. Box met tekstboek en twee mappen met losbladige foto's - en 11 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 2023
Chess Men. An Attempt to Play the Game. Erwin Olaf
-Amsterdam, Focus, 1988. 1e druk + Blacks. 17 Royal Portraits. Erwin Olaf. Inl. door Theo van Gogh. Amsterdam, Focus, 1990 + Stadsgezichten van Erwin Olaf. Guus Luijters. Amsterdam, De Woelrat, 1985. 1e druk. Geb. Bovenzijde rug licht beschadigd, verder goed - en 5 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 2024
Hans Eykelboom. 96 alternatives
-Hans Eijkelboom, 1978. 1e druk + Paris. New York. Shanghai. Hans Eijkelboom, Martin Parr en Tony Godfrey. New York, Aperture, 2007. 1e druk. Driedelig geb. in doorlopende band + Hans Eijkelboom. A Meeting on the Street. Amsterdam, NEROC'VGM, 2007. 1e druk. Gebrocheerd in slipcase. Meetings with NEROC'VGM nr. 1 + nrs. 2-5 uit dezelfde reeks - en 7 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 2025
[Nederlandse volkscultuur] Vrooom! Vrooom!
-Hans Aarsman. Rotterdam, NAi Uitgevers/Publishers en Nederlands fotomuseum, 2003. Geb. Nieuwstaat, nog in cellofaan + Lang leven. Long life. Rince de Jong. Amsterdam, De Verbeelding, 1999. 1e druk. Geb. + Platter & dikker. H.J.A. Hofland & Roel Visser. Uitgeverij Bas Lubberhuizen, 2011. 2e druk - en 16 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 2026
Gert Jochems. Rus
-Fotomuseum Provincie Antwerpen, 2005. Oblong halflinnen + Jacqueline Hassink. Unwired. Hatje Cantz, 2018. 316 p. Gebrocheerd. Ontwerp Irma Boom + Kadir van Lohuizen. Aderen. Amsterdam, Mets & Schildt, 2003. Geb. met stofomslag - en 10 andere. -

verkocht € 110.00
kavel: 2027
Edward Ruscha
-Royal Road Test. Patrick Blackwell. Los Angeles, M. Williams en E. Ruscha, 1e druk, 1967, (60) p. (incl. enkele blanco's aan het begin en eind), 36 fotografische illustraties, oorspronkelijk spiraalgebonden omslag, 24 x 16 cm. Oplage 1000 ex. -

verkocht € 440.00
kavel: 2028
This Is Not My Wife. Erik van der Weijde
-Rollo Press, 2012. 1e druk. Gebrocheerd met stofomslag + Me We. Koos Breukel. Hannibal en YdocPublishing, 2013. 1e druk. Geb., nog in cellofaan + De luister van het land. Koen Hauser. Rotterdam, Veenman, 2008. 1e druk - en 22 andere.-

verkocht € 80.00