1900-2079 Fotografie: fotoboeken collectie Karel de Bree

kavel: 1970
[Bedrijfsfotografie] Carel Blazer, Nico Wijnberg e.a. 80 jaar Van Leer
-Amsterdam, L. van Leer & Co., (1949). Orig. ringband, 4to. Omslag ontworpen door Otto Treumann + Koninklijke Papierfabrieken/ Van Gelder Zonen N.V. Fabriek Velsen. Studio Arbeiderspers. Amsterdam, Van Gelder Zonen, (1969). Achteromslag iets verkleurd, verder goed + Jan Versnel, Carel Blazer e.a. Kiekeboe-kje. Een (fotografisch) kijke om de hoeken bij Ahrend. Amsterdam, Ahrend, (1959). Geniet. Omslag iets verkleurd, verder goed + idem, Facetten XIV - en 1 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 1971
[Bedrijfsfotografie] Nico Jesse. N.V. COQ. 1956
-Utrecht, Fabriek voor Hoogspanningsschakelmateriaal, 1956. Spiraalgebonden in halflinnen. Goed exemplaar + idem, Oranje Nassau Mijnen. Heerlen, N.V. Maatschappij tot Exploitatie van Limburgsche Steenkolenmijnen, 1953. 1e druk. Ringband in halflinnen met slipcase + Jos A. Postmes. Oranje-Nassau Mijnen Heerlen. Oranje-Nassau Mijnen, 1933 + Carel Blazer, Frits Rotgans e.a. Nieuwe Matex Amatex. Rotterdam, Matex/ Van Ommeren, (1965). Ontwerp Jan Bons. Rug verkleurd, verder goed - en 4 andere.-

verkocht € 190.00
kavel: 1972
-Utrecht, Fabriek voor Hoogspanningsschakelmateriaal, 1956. Spiraalgebonden in halflinnen. Goed exemplaar + Philips Cavalcade. J.H. van Lonkhuyzen e.a. Ontwerp Jurriaan Schrofer & K. Nieuwenhuijzen. Philips, (1964). Geb. met stofomslag. S.o. met plakbandrest. en iets roestvlekkig, verder goed + Paul Schuitema, J. Bauduin. Demka. Nederlandsche Staalfabrieken v/h J.M. de Muinck Keizer N.V., Utrecht, 1942. Geniet, 32 p. Enkele pp. met kl. vlekje, voorplat met hoekje besch. + Vijftig jaar glasindustrie. Gedenkboek uitgegeven t.g.v. het 50-jarig bestaan der N.V. Glasfabriek "Leerdam" voorheen Jeekel Mijnssen & Co. te Leerdam. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1928. Voet van rug met kl. scheurtje, verder goed - en 5 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1973
[Bedrijfsfotografie] De Bijenkorf Rotterdam. Gedenkboek uitgegeven ter herinnering
-aan de opening van de Rotterdamsche Bijenkorf op 16 october 1930. Toelichting door W.M. Dudok. Gedrukt door Kunstdrukkerij Kotting, Amsterdam. 21 tekstp., 47 p. ills. + 6 advertentiep. Koordgebonden omslag met stofomslag, 32 x 34,5 cm. Stofomslag besch. en in losse delen, rug omslag met kl. scheurtje en hoek r.o. iets krom, verder goed + D.R.C. Met Rotterdam opgegroeid: 50 jaar.... Grafische Kunstinrichting De Reproductie Compagnie NV. Voorwoord K. Star sr., ontwerp R.W. van der Valk. Rotterdam, 1954. 36 pp. Geb., 37 x 29 cm. Met 65 zwart-wit foto's/ fotomontages. Randen iets sleets, verder goed.-

verkocht € 80.00
kavel: 1974
[Bedrijfsfotografie] Bart Sorgedrager. De kabelfabriek in Delfzijl 1955-2016
-Uitgave ter gelegenheid van de sluiting van de fabriek. Delft, Prysmian Nederland, 2016. Linnen met slipcase. Gesigneerd + Frits Peutz architect. Glaspaleis Schunck/ Schunck's Glass Palace. William Pars Grootsma. Nuth, Rosbeek Books, 1996. 1e druk. Halflinnen met plastic stofomslag + De Coen Hagedoorn Bouwgroep. Door Bert Teunissen. Huizen, Coen Hagedoorn Bouwgroep, 2010. 1e druk. Gebrocheerd met stofomslag en slipcase. Met originele bariet print. Gesigneerd en genummerd 22/200 - en 17 andere.-

verkocht € 260.00
kavel: 1975
[Bedrijfsfotografie] VTF 25. N.V. Vaalser Textiel Fabriek 1932-1957
-Nico Jesse. Vaals, Vaalser Textiel Fabriek, 1957. 1e druk. Gebonden + Tjap obelisk. Een stukje Twentse textielhistorie ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan der N.V. Katoenmaatschappij voorheen Gebroeders Scholten en Compagnie. J. Mulder en G.H. Lugt. Enschede, Stichting De Tex, 1959. 1e druk. Geb. + Cas Oorthuys. Een eeuw aan banden. Honderd jaar Vullinghs Heeze. Max Dendermonde. Wormerveer, Meijer Pers, 1965. 1e druk. Linnen - en 15 andere.-

verkocht € 280.00
kavel: 1976
[Bedrijfsfotografie] Facetten van boekdruk
-C. Pels, Dick Elffers en Cas Oorthuys. Amsterdam, Van Gelder Zonen, 1952. 1e druk + Concentratie en ontspanning. Beelden van Haagse typografen. Ter gelegenheid van het 150-jarig bestaan van de Drukkerij Albani. 's-Gravenhage, Albani, 1959. 1e druk + Bouwen als sociale daad. 50 jaar woningbouw Philips. J.J. Vriend. Eindhoven, Philips, ca. 1960. 1e druk. Linnen met stofomslag - en 17 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1977
[Bedrijfsfotografie] Ringier. Annual Report 2007
-Michael Ringier, Peter Fischli en David Weiss. Zürich, Ringier AG, 2008. 1e druk. Gebrocheerd met obi + Ringier. Annual Report 2009. Michael Ringier en John Baldessari. Zürich, Ringier AG, 2010. 1e druk + 2 andere uitgegeven door Ringier + Ben. Een blad voor iedereen. Nr. 3. Ursula van Riel. Den Haag, Ben, 2000 + Nr. 4 t/m 9 uit dezelfde serie - en 2 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1978
[Bedrijfsfotografie] 100 jaar Grasso. Benno Wissing
-Eugène Eberle en Violette Cornelius. Den Bosch, Grasso' Machinefabrieken, 1958. 1e druk. Schutblad bestempeld + Tjap Obelisk. Een stukje Twentse textielhistorie ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan der N.V. Katoenmaatschappij voorheen Gebroeders Scholten en Compagnie. J. Mulder en G.H. Lugt. Enschede, Stichting de Tex, 1959. 1e druk + Schiphol. A new conception in new dimensions. Cas Oorthuys. Amsterdam, Schiphol Airport, ca. 1970. 1e druk - en 19 andere.-

verkocht € 460.00
kavel: 1979
[Bedrijfsfotografie] Tjap Obelisk
-Een stukje Twentse textielhistorie ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan der N.V. Katoenmaatschappij voorheen Gebroeders Scholten en Compagnie. J. Mulder en G.H. Lugt. Enschede, Stichting de Tex, 1959. 1e druk. Met oorspronkelijke uitnodiging persconferentie op textiel en programma + Een eeuw Hoenderloo. 1851-1951. Paul Huf en Charles Jongejans. Hoenderloo, Hoenderloo, 1951. 1e druk + Een eeuw Hoenderloo 1851-1951. Een typografische vertelling van Charles Jongejans. Jan Boterman. Nuth, Rosbeek, 2005. 1e druk - en 26 andere.-

verkocht € 160.00