[1941] [1942] [1943] [1944] [1945]
kavel: 1943 verkocht € 150.00

Nobuyoshi Araki

Erotos. Libro port, 1993. 1e druk. Geb. met stofomslag en obi, 4to. Obi licht sleets, verder goed + Kaori. Amsterdam, Reflex, z.d. 100 p. Geb., oblong 4to. Incl. ingestoken boekje en ingelegde uitnodiging voor bijbehorende tentoonstelling. Goed ex. - en 2 andere.
(totaal 4)