[2009] [2010] [2011] [2012] [2013]
kavel: 2011 verkocht € 280.00

Rineke Dijkstra. Portraits

Schirmer/ Mosel, 2004. 1e druk. Gebonden met stofomslag. Nieuwstaat, nog in ongeopend plastic + idem, Beach Portraits. Carol Ehlers/ James Rondeau. Chicago, LaSalle Bank, 2002. 1e druk. Geb. met stofomslag. S.o. iets roestvlekkig, verder goed + idem, Figuren/ Figures. Sprengel Museum Hannover, 2018. Design Irma Boom. 143 p. + Christien Meindertsma. Bottom Ash Observatory. An incinerated municipal solid waste expedition. Photographed by Mathijs Labadie. Thomas Eyck, 2015. Geb., folio - en 2 andere.
(totaal 6)