[1956] [1957] [1958] [1959] [1960]
kavel: 1958 verkocht € 90.00

[Bedrijfsfotografie] Coöperatieve Condensfabriek "Friesland" Leeuwarden

Ca. 1954. 40 pp. 14 x 22 cm + Onze Fabrieken en Werkplaatsen. Lettergieterij "Amsterdam" voorh. N. Tetterode, ca. 1930. 38 pp. Omslag roestvlekkig, verder goed. 20,5 x 27,5 cm + Honderd Jaar Machine Industrie op Oostenburg Amsterdam. 1827-1927. Dr. M.G. de Boer. Amsterdam, Druk. de Bussy, 1927. 1e druk. Gebonden. Geschenkbericht geplakt op schutblad + Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen. 1963-1913. Staatsspoorwegen, 1913. 1e druk. Geb. Oblong. Enkele katernen los, verder goed + Friesche Coöperatieve Zuivel-Export Vereeniging Leeuwarden. Nederland. Amsterdam, 1912. 46 pp. Oblong, 41 x 32 cm.
(totaal 5)