[1959] [1960] [1961] [1962] [1963]
kavel: 1961 verkocht € 260.00

[Bedrijfsfotografie] 50 jaar Berkel 1898-1948: Een halve eeuw Berkel

12 october 1898-1948. Gedenkboek, uitgegeven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan der maatschappij Van Berkel's Patent N.V. Samengesteld door A. Glavimans met foto's door K. Molkenboer, G.A. de Mol e.a. Bandontwerp door H.W. Tap. Rotterdam, Van Waesberghe, Hoogewerff & Richards N.V., 1948. Geb. in oorspr. verguld linnen, 4to.
Mooi exemplaar.