[1963] [1964] [1965] [1966] [1967]
kavel: 1965 verkocht € 110.00

[Bedrijfsfotografie. Piet Zwart] Het boek van PTT

Leiden, Ned. Rotogravure, 1938. 50 p. Ing. Boek i.o.v. en i.s.m. het Hoofdbestuur der Posterijen, Telegrafie en Telefonie samengesteld door Piet Zwart. Omslag met kl. besch. en iets roestvlekkig, onderzijde rug besch. + Het boek van PTT. Facsimile. Staatsuitgeverij, 1985 + Christiaan de Moor/ Jurriaan Schrofer e.a. PTT: De verbinding. PTT, 1962. Gebrocheerd. Rand omslag licht gekreukt, verder mooi ex. + nog 1 van dezelfde - en 7 andere.
(totaal 11)