[1970] [1971] [1972] [1973] [1974]
kavel: 1972 verkocht € 110.00

[Bedrijfsfotografie] Nico Jesse. N.V. COQ. 1956

Utrecht, Fabriek voor Hoogspanningsschakelmateriaal, 1956. Spiraalgebonden in halflinnen. Goed exemplaar + Philips Cavalcade. J.H. van Lonkhuyzen e.a. Ontwerp Jurriaan Schrofer & K. Nieuwenhuijzen. Philips, (1964). Geb. met stofomslag. S.o. met plakbandrest. en iets roestvlekkig, verder goed + Paul Schuitema, J. Bauduin. Demka. Nederlandsche Staalfabrieken v/h J.M. de Muinck Keizer N.V., Utrecht, 1942. Geniet, 32 p. Enkele pp. met kl. vlekje, voorplat met hoekje besch. + Vijftig jaar glasindustrie. Gedenkboek uitgegeven t.g.v. het 50-jarig bestaan der N.V. Glasfabriek "Leerdam" voorheen Jeekel Mijnssen & Co. te Leerdam. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1928. Voet van rug met kl. scheurtje, verder goed - en 5 andere.
(totaal 9)