2185-2210 Handelscatalogi

[2185 - 2194] [2195 - 2204] [2205 - 2210]
kavel: 2185
[Verlichting] Raak. Catalogus nr. 9
-Amsterdam, Raak Lichtarchitectuur, ca. 1975. In papieren omslag, 400 p., 20,5 x 20,5 cm. Met losse prijslijst. Rug wat sleets, verder goed. Toegevoegd: Friso Kramer. Industrieel Ontwerper. R. Bullhorst/ R. Eggink. Rotterdam, 010, 1991. Linnen met stofomslag. S.o. met lichte gebruikssporen.-

verkocht € 130.00
kavel: 2186
[Automobilia] Folders
-Lot met 45 autofolders van o.a. Audi en Ford, vrijwel alle uit de jaren 70 + 2 vaantjes "Ford Familie Rit. 21 juni 1969" en "2e Amsterdamse Slijtersrally 18 mei 1958" + 2 DKW clubbladen 1964 - en 20 nrs. Mot en Das Auto uit 1960-61.-

verkocht € 120.00
kavel: 2187
Bromfietsen/ motoren
-Sparta presenteert haar nieuwste creaties, ca. 1960. Uitvouwfolder. Stempel op voorzijde + Zündapp KS601 Sport. Uitslaande folder, ca. 1960 + Royal Enfield. For modern motorcycling + Hercules Moped - en 12 andere folders van Hercules - en 19 overige van merken zoals DKW, Zündapp en NSU, alle jaren 50/60.-

verkocht € 110.00
kavel: 2188
Bromfietsen/ motoren
-BSA. Het populairste motorrijwiel in de wereld. Uitvouwfolder, 1959. Klein jaartal in pen genoteerd + BSA. Importrice: Hart Nibbrig & Greeve, Den Haag. Uitvouwfolder, ca. 1960. Stempel op voorplat + Heinkel Autoscooter, ca. 1960. 6 pp. + Heinkel Tourist. Importeur v.d. Boogaard, Nijmegen. Uitvouwfolder + Ardie BD201, 1956. Uitvouwfolder + 1 andere van Ardie - en 25 andere van o.a. U.T., Sachs, Florett en Horex.-

verkocht € 120.00
kavel: 2189
[Automobilia] NSU + DKW
-NSU Prinz. Van goede familie. Catalogus, ca. 1960. Geniet, 16 cm. Enkele aantekeningen + Onze Prinz. De NSU Prinz 4, ca. 1964. 16 pp. + NSU 1000. Duitstalige uitgave, 1968. 12 pp. - en 11 andere van NSU Prinz + 9 Betriebs-anleitungenen en vraagbaken voor de DKW, jaren 60.-

verkocht € 90.00
kavel: 2190
Designlampen
-Lot met ca. 65 catalogi/ brochures m.b.t. verlichting, schakelaars en lichtsystemen. Meest Nederlands, Duits en/of Engels, w.o. Philips, Fagerhult, Deltalight en Erco. Ca. 1995-2011 + Videoband. Light. Space and Culture. iGuzzini + cd-rom DIALux 2.0 + cd-rom Modular Lighting Instruments. Electronic Catalogue 2002, v.1.1.-

verkocht € 70.00
kavel: 2191
Interieur/ design
-Lot met ca. 65 catalogi/ brochures m.b.t. interieur. Meest Nederlands en Duits, o.a. design, meubels, verlichting etc., w.o. Ziehl-Beschläge für schwere Tore! Rodenkirchen/ Rhein, Gustav Ziehl, 1938 + Lips' stalen boekenstellingen. Fabrieken: Dordrecht, Brussel, Milaan + Interieur. Maandblad voor woninginrichters, 3 nrs., 1962-1968 + Meubelfabriek Versluis, Waddinxveen. Kleinmeubelen, 1966 + Bosch discomeubelen + Bosch buro's + Finkemeier. Schlafzimmer, Jugendzimmer, etc. Das neue Fertigungsprogramm ab 1970 + Lumic verlichte plafonds - en Philips armaturen voor gloeilampen en "TL" fluorescentielampen.-

verkocht € 70.00
kavel: 2192
Design
-Esempi di decorazione moderna di tutto il mondo. Vetri d'Oggi. Ulrico Hoepli Editore, Milano, ca. 1966. Omslag aan randen ingesch., verder goed + Aparte Leuchten. Staff & Scharz Lemgo, ca. 1951 + 3 andere catalogi - en 11 naslagwerken over design uit de jaren 20-60. -

verkocht € 110.00
kavel: 2193
Drie diverse handelscatalogi: (1) Illustrierter Katalog über Artikel zu Krankenpflege
-Lausanne etc., M. Schaerer A.-G., z.d. (ca. 1906), (4),139,(1) p., met talloze illustraties, oorspronkelijk goudgeletterd omslag, klein folio (omslag met kl. defectjes aan de rug).-

verkocht € 70.00
kavel: 2194
[Stereoscoop] La Vérascope et les Homéoscopes
-Jumelles stéréoscopiques. Systèmes breveteés. Jules Richard, Paris, ca. 1900. 24 pp. Voorzijde enkele aantekeningen en stempel, omslag wat vlekkig + Vérascope Glyphoscope Taxiphote Homéos. Jules Richard, 1922. 40 pp. Voorzijde enkele lichte vlekjes, verder goed.-

verkocht € 70.00