2185-2210 Handelscatalogi

[2185 - 2194] [2195 - 2204] [2205 - 2210]
kavel: 2195
[Brillen] Böhler & Co. G.M.B.H. Frankfurt A.M., 1926
-16 pp. + S.O.S. Lensworks N.V. Amersfoort 1919. 16 pp. (2x) + J.M. Schmidt's Optische Instrumenthandel N.V. Amsterdam, prijslijst ca. 1950 - en 9 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 2196
[Brillen] Manufacture de Lunetterie
-Spécialité de pour l'Automobilisme et Cyclistes, ca. 1900. 20 pp. + 2 fotocatalogi van Lunetterie-optique Leon Nicole, Morez, Jura, France. Ca. 1900. Met resp. 14 en 30 ingeplakte foto's/ afbeeldingen in 2 oblong touwgebonden albums. -

verkocht € 100.00
kavel: 2197
[Brillen] Fabrique de Lunetterie en gros Eugène Jeantet
-Spécialité de Pince-Nez & Lunettes Calibrés, Jura, France, ca. 1890. 18 pp. + Manufacture de Lunetterie. Spécialité de pour l'Automobilisme et Cyclistes, ca. 1900. 20 pp. - en 5 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 2198
[Automobilia] Folders
-Lloyd LT 500, der neue Typ. 6 pp., 1953 + Lloyd bricht international Rekorde. Uitvouwfolder, ca. 1950 + Opel Olympia + Peugeot 203. Vouwfolder met ingelegde bladen + Peugeot 1957 + Peugeot 403, 1958 + Peugeot 203, 1958 + Peugeot 403, 1960 + Dyna Ranhard, ca. 1960 + Fiat. De nieuwe 1100, ca. 1958 - en 2 andere van Fiat - en Chrysler. Windsor & Windsor de Luxe. Vrijwel alle met stempeltjes Nederlandse garage uit de tijd, in goede staat.-

verkocht € 150.00
kavel: 2199
[Brillen] Diamond Spectacle Recipe Book
-Spencer Optical Mfg. Co, 1873. 48 pp. Achterplat in kopie + Price List of Jules Richard Verascope and Glyphoscope Cameras & Accessories. R.J. Fitzsimons Corporation, New York, ca. 1905. 40 pp. - toegevoegd: R.J. Phillips. Spectacles and Eyeglasses. Their forms mounting and proper adjustment. Second ed. with 49 ills. Philadelphia, P. Blakiston, Son & Co, 1895. 105, 23 pp. - en 3 andere. -

verkocht € 90.00
kavel: 2200
Meubels
-Styl en Sfeer in uw woning. Wie zorgt voor beide? N.V. Woltering's Meubileering Mij, Amsterdam, ca. 1930. Oblong, 40 p. + A. Janus. Woninginrichting Amsterdam, ca. 1920. 20 p. Oblong + Iets over meubileering. V&D Amsterdam, ca. 1920. 26 p. Oblong, touwgebonden - en 5 andere folders van V&D, alle uit jaren 40-50 +brochure van de Bijenkorf jaren 30 - en een andere van de Bijenkorf, zonder omslag.-

verkocht € 135.00
kavel: 2201
[Dakpannen] Houten monsterdoos met 23 miniatuur voorbeelden van keramische dakpannen
-In kleur- en vormvariaties als Glanzend kastanjebruine Romaanse pannen, Mat lichtblauwe Gotische pannen etc. Uitgave N.V. Dakpannen- en kleiwaren-industrie "De Valk" v.h. J. Meuwissen Echt.-

verkocht € 220.00
kavel: 2202
Kunstcatalogi Amsterdam
-Illustrated catalogue of original etchings published by E.J. van Wisselingh & Co., dealers in high class pictures. 78-80 Rokin, Amsterdam + nog 1 van E.J. van Wisselingh & Co + Catalogus der uitgaven van Frans Buffa & zonen. Uitsluitend gevestigd Kalverstraat 39 Amsterdam. Koordgebonden, 50 p. (w.v. 1 in kleur) + Catalogue d'Estampes et de Dessins chez R.W.P. de Vries à Amsterdam. Nouvelle serie no. 2, 1916. 102 p. - en nog 1 van R.W.P. de Vries (1917).-

verkocht € 85.00
kavel: 2203
Bestek en keukengerei
-Couverts. Manufacture de la Société Française d'Alliages de Métaux. Articles spéciaux pour Hôtels, Cafés, Restaurants, etc. Articles divers en Métal Anglais. Réargenture - dorure - gainerie. Paris, ca. 1900. 412 p. In linnen geb. Omslag sleets en vlekkig, inhoud goed + Orfevrerie Wiskemann. Couverts. Catalogus, ca. 1900. 51 platen. Omslag vlekkig, 1 plaat met uitgeknipte illustratie - en 2 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 2204
[Zuivelindustrie] Societa di Esportazione Polenghi Lombardo Industria del Latte
-Sede in Lodi, Milano. Tutti i prodotti e sottoprodotti del latte. Suinicoltura, industria Salumi, Zoolite, ca. 1920. 256 p. Oblong, gebrocheerd. Catalogus met ruim 200 fotopagina's van de melkindustrie. Enkele pagina's met lichte besch., band sleets.-
€ 60 - € 90