2185-2210 Handelscatalogi

[2185 - 2194] [2195 - 2204] [2205 - 2210]
kavel: 2205
Meubels/ woning-inrichting
-A. van der Loo & Zonen, Waddinxveen. Meubelalbum. Oblong meubelalbum met 32 kleurenlitho's met meubels. Elke afbeelding (37 x 27,5 cm) toont een ingerichte slaapkamer, kinderkamer, zitkamer, studeerkamer enz. Losbladig in halflinnen portfolio. Met inkoopboekje 1 juli 1921. Prijs-Courant van Eiken en Pitch Pine Slaapkamer-, Salon-, Kantoor- en Eetkamermeubelen + Illustrations de Meubles. Maple & Co, Paris, ca. 1915. Pars I & II. 137 (= 47, 90) p. Halflinnen, oblong + Räume und Tapeten. Eine Kunsttblatt-Sammlung Moderner Wohnräume in Verbindung mit Tapeten der Norddeutschen Tapetenfabrik Hölscher & Breimer, Langenhagen vor Hannover, im Selbstverlag, 1938. 21 tipped-in platen in folio (32 x 36 cm), halflinnen geb.-

verkocht € 100.00
kavel: 2206
[Monsterboek muurdecoratie] Moderne Wand- u. Decken-Dekoration
-Karl Lüth, Kiel. Schablonenfabrik. Kunstgewerbl. Werkstatt, Kiel, z.j. (ca. 1930). Folio, gekartonneerd, titel op voorplat, (2),63,(4) pp. 63 genummerde bladen met 593 afbeeldingen in kleur, verso blanco. Omslag en tekstpagina's met vlekken. De bladen met illustraties in goede staat + Neue farbige Vorlagen für die Textil-Industrie Serie II. Verlag von Christian Stoll, Plauen, Buchhandlung für Kunstgewerbe, ca. 1909 (inscriptie eigenaar gedat. 1909). Los in folio halflinnen map (32 x 48 cm.). Deze aan buitenzijde licht vlekkig, stickertje rechtsboven en bindkoord ontbreekt. Intern goed exemplaar met 24 fraaie art nouveau-ontwerpen. -

verkocht € 240.00
kavel: 2207
Metz & Co
-Metz en Co's Magazijnen Liberty Agency Amsterdam Den Haag. Voorjaar 1930. 28 pp., geniet + Metz en Co, Herfst. Ca. 1935. 28 pp. + Metz & Co, Liberty opruiming zomer 1925. 24 pp. + Liberty Opruiming catalogus 1924. 32 pp. - en Liberty/ Metz & Co geschenken brochure 1920. 24 pp. Voorzijde gevlekt aan binnenzijde goed (datering door een afgebeelde kalender bij de producten).-

verkocht € 220.00
kavel: 2208
[Treinen] City and Interurban Cars
-For every class of service. The J.G. Brill Company, Philadelphia; American Car Company, St. Louis; G.C. Kuhlman Car Company, Cleveland; Wason Manuf. Company, Springfield; Compagnie J.G. Brill, Paris, 1913. 80 pp. Catalogus van treinwagons. Aan rug wat gesch., voorplat licht vlekkig, verder goed exemplaar. -

verkocht € 80.00
kavel: 2209
Automobilia
-Lummerzheim & Co, Liège. Fournitures pour Vélos, Motocyclettes & Autos. Saison 1905. 88 pp. Uitvoerig geïllustreerde catalogus met o.a. claxons en zadels + Arthur Hérold, Villemomble, Paris, 1925: Fournitures Générales pour Cycles - Motos - Autos Tarifs. 24 pp. Omslag aan randen afgebladerd, verder goed + 60 jaren Firma J. Leonard Lang, Amsterdam, 1952. 24 pp. + L'Illustration L'Automobile. 8 octobre 1938. (enkele pag. besch.) + 2 scrapalbums met ingeplakte kranten- en tijdschriftenplaatjes (uitgeknipt), vooroorlogs + 3 kartonnen platen met een serie van 90 plaatjes met automobielen, ca. 1930. Toegevoegd: La Vie au Grand air. Supplément au numéro du 3 juillet 1903. 35 x 48 cm. Lichte vochtschade in ondermarge. -

verkocht € 200.00
kavel: 2210
[Monsterboek damasten tafelkleden] Fa. De Lange & Jonker
-Friezenveen, [ca. 1880]. Album 42 x 43 cm., half-leer met rood-percaline platten. Voorplat in goudopdruk. 2 verschillende genummerde dessins (36 x 36 cm.) voor damasten tafelkleden. Het eerste dessin gevlekt, de verdere 27 dessins in goede staat. 16 dessins met gefotografeerd voorbeeld. Totaal 28 genummerde dessins.-

verkocht € 320.00