veiling / Veiling 23. Deel III. Fine Arts, Fotografie, Sport, Plaatjesalbums, Schaakboeken deel I / 2185-2210 Handelscatalogi
[2185] [2186] [2187]
kavel: 2185 verkocht € 130.00

[Verlichting] Raak. Catalogus nr. 9

Amsterdam, Raak Lichtarchitectuur, ca. 1975. In papieren omslag, 400 p., 20,5 x 20,5 cm. Met losse prijslijst. Rug wat sleets, verder goed. Toegevoegd: Friso Kramer. Industrieel Ontwerper. R. Bullhorst/ R. Eggink. Rotterdam, 010, 1991. Linnen met stofomslag. S.o. met lichte gebruikssporen.
(totaal 2)