2211-2300 Plaatjesalbums & reclame-uitgaven

[2211 - 2220] [2221 - 2230] [2231 - 2240] [2241 - 2250] [2251 - 2260] [2261 - 2270] [2271 - 2280] [2281 - 2290] [2291 - 2300]
kavel: 2211
A.N.W.B.: Rijwiel-toeristen rondrit door Nederland
-1917, 1927, 1928, 1929 en 1930. Elk in halflinnen, compleet met 40 plaatjes. Toegevoegd: zilveren autootje Geldersche Tramwegmaatschappij, origineel lampenhoudertje jaren 20 (?), schrijfboekje Peek en Cloppenburg Auto Kleeding 1914 en leporello reclamestrook A.N.W.B. jaren 20 voor wegbewijzering.-

verkocht € 120.00
kavel: 2212
Lot div. plaatjesalbums en reclameboekjes
-G. Hille & Zoon, Zaandam: Album der Vaderl. Geschiedenis - 1912 & 1914: Album der Vaderlandsche geschiedenis I & II door J.G. Kramer, compleet met plaatjes l t/m 96 + International Picturestamp System, Unesco Centrum-Album van Nederland, Suriname en de Nederlandse Antillen. Ringband plaatjesalbum compleet met 126 foto-plaatjes + [idem] Album van Nederland en Nederlands Nieuw-Guinea + De Verzamelpionier, Rotterdam, ca. 1975. Duitse eretekenen met 50 kleuren-afbeeldingen + C.P. Fabrieken, Groningen: Ranja's avonturen dl. 1-3, ca. 1950 + Glim Linoleumwas, Rotterdam, ca. 1935: Een wonderlijke ontdekking! 14 pp. Geniet - en 15 andere reclameboekjes.-

verkocht € 70.00
kavel: 2213
Losse plaatjes
-5 albums met losse series, o.a. Van Rijn Mosterd La poste serie 27x; zwartjes van Molenaars kindermeel; series (deels incompleet) van Haust, Kanis & Gunnink, Boldoot, serie 1-32 'Het Nederlandsche Leger', Batco en 51 plaatjes uit de serie Van Dijk's Koek & Beschuitfabriek, Haarlem: Het Nederlandsche Leger etc. Los ingestoken in 6 albums.-

verkocht € 90.00
kavel: 2214
Reclameboekjes
-Dorlas Koffiebranders-Theeimporteurs, Amersfoort, Gouda: Doko, de avonturen van een kleine Moorsche Jongen. Ary Halsema, 1932 + Doko Dorlas en de aap. Rein Stuurman, ca. 1959, geniet, 16 pp. + Doko Dorlas en de Veldwachter, ca. 1959 + Douwe Egberts: De Avonturen van Flip en Flap. Deel 1-6. Teekeningen en tekst van K. Berghegge & Daan Hoeksema, ca. 1932. Deel 1 zacht met potlood ingekleurd, verder goed + Douwe Egberts: Serie kleurboeken; Klein Duimpje, Doornroosje, Roodkapje, Asschepoester, Sneeuwwitje. Alle netjes ingekleurd + P. Molenaar & Co.'s Meelfabrieken N.V., Westzaan: Diederik A.A. Bosschart, 1918 + Eru: Hompie Smeergraag, dl. 1, 2, 4-6. M. Güthschmidt, ca. 1935 - en 31 andere reclameboekjes. -

verkocht € 150.00
kavel: 2215
[Reclamekaarten] Van Houten
-116 kaarten van Van Houten, 120 reclamekaarten Sluis, en ca. 30 andere + 22 kaarten uitgave 'Vereniging tot bescherming van Vogels'. Alle ongelopen, ingestoken in 4 albums. Toegevoegd: Cacao- en chocoladefabriek C.J. van Houten & zn. 1815-1971. Peter van Dam. Opkomst en ondergang van een wereldmerk. Zoo producties/ Lecturis, 2012. 256 pp. -

verkocht € 220.00
kavel: 2216
Sluitzegels
-2 albums met daarin 356 sluitzegels, vrijwel alle voor 1930 - en een album met 26 lucifermerken en 10 zegels.-

verkocht € 125.00
kavel: 2217
Hartwig & Vogel-Bilder: Album 3
-Dresden, Bodenbach, Wien, 1909. Compleet met series 60 t/m 120 in elk 6 insteek-chromolitho's. Net exemplaar.-

verkocht € 100.00
kavel: 2218
Kalender-Albums
-La Riviere & Voorhoeve, Zwolle: Album Neerlandia 1910 + [idem], ca. 1915. Met vochtvlek op voorplat + S. Bakker JZ, Koog-Zaandijk: Album "Mooi Nederland", 1904 (jaar op voorplat geschreven) + [idem], 1905-1907 + Album "Nederland in Beeld", ca. 1913 + Album Prachtkalender Nederland in Beeld 1911 (?) en 1912 (?) - en 2 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 2219
Lot van 28: H. Wolthuis, Bilhoven: Het Gouden Spoor
-Compleet verhaal (zonder album) in 81 plaatjes, getekend door Gerard J. Jansen, ca. 1960 + Slimpie's avonturen in het land van koning VIVO, 1947. Compleet met 12 plaatjes. Pennenstreepje aan voorzijde + De erven de Wed. J. van Nelle, Rotterdam: Hoe de kabouters aan de koffie kwamen, 1917. Compleet met alle 6 zegels + C. Schilte & Co. N.V., Delft: Avonturen van Thea Top in het circus Pitoreski, door Franka. Delft, 1948 + De Gruyter set van 12 provinciewapens + De Gruyter: St. Nicolaas ons aller vriend + [idem] Vol verwachting klopt ons hart + Bij de handje op reis 1-6 - en Gebroeders Koster. Koster's Vertelplaatjes, geteekend door Rein Stuurman en Daan Hoeksema. Complete reeks van 24 losse plaatjes en bijbehorende introductietekst, ca. 1935 - en 3 andere incomplete albums. -

verkocht € 70.00
kavel: 2220
Paul C. Kaiser koek- en beschuitfabriek, Rotterdam: Vlaggen- en Wapenalbum
-1908. Net exemplaar van dit zeldzame album, incompleet met 64 ingestoken plaatjes. -

verkocht € 70.00