2136-2149 Fotografie: originele fotografie deel II

[2136 - 2146] [2147 - 2149]
kavel: 2136
[Jaarbeurs Utrecht] Cas Oorthuys (1908-1975) en J. Versnel (1924-2007)
-Overzichtsfoto van de Oude Gracht en de Jaarbeurs-gebouwen. Zilvergelatinedruk, ca. 1960, 20 x 20,5 cm. Stempel Oorthuys aan versozijde - en 10 andere van Oorthuys (waarvan 9 met fotografenstempel) + Secretariaatsgebouw Koninklijke Nederlandse Jaarbeurs. Zilvergelatinedruk, 23 x 20,5 cm. Fotografenstempel op versozijde. Op papier bevestigd - en 10 andere soortgelijke van Versnel.-
€ 80 - € 150
kavel: 2137
[Fotoalbum] Televisiefotografie
-Vier albums uit ca. 1955-1960 met foto's van televisie-uitzendingen, zoals Pension Hommeles en het NTS journaal. Aangevuld met knipsels uit televisiegidsen e.d. over de desbetreffende uitzending en de personen die hierin verschenen.-

verkocht € 80.00
kavel: 2138
Anoniem (21ste eeuw). (Spiegelende gevel van een flatgebouw).
-Kleurenfoto, 39 x 29,5 cm., luxueus en schitterend ingelijst door John Jones te Londen (lijst met minimale imperfecties).-

verkocht € 75.00
kavel: 2139
[Bedrijfsfotografie. Scheepvaart] Dok en Werf Maatschappij Wilton Fyenoord N.V.
-3 foto-albums met in totaal 24 foto's, zowel z/w als kleur, aangevuld met 2 opdrachten en vele handtekeningen van werknemers. Onderwerp betreft zowel havens en schepen als kantoor en plechtigheden. Ca. 1960-1970. Alle koordgebonden oblong, 29 x 21 cm. Foto's zijn min. 12 x 12 cm en max. 24 x 18 cm. 1 album met losgaand koord.-

verkocht € 200.00
kavel: 2140
[Film. René Moreau] (La magie du fer blanc). Serie van 13 foto's voor de film
-onder regie van Jean Tedesco, 1935, door René Moreau, alle 16,5 x 22 cm. en gemonteerd op kartonnen dragers van 27 x 35 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 2141
[Film] 2 series foto's: (1) Satansbraten. Kleine verzameling foto's,
-van de film onder regie van R.W. Fassbinder, 1976, bestaande uit 11 gekleurde "Aushangfotos" (21 x 29,5 cm, met punaisegaatjes in de hoeken), 20 persfoto's (12,5 x 18 tot 18 x 26 cm, incl. vele dubbele en driedubbele), 3 negatieven (13 x 17,5 cm), het promotieboekje voor de film (26 p., vooromslag los) en de poster voor de film (83 x 59 cm, opgevouwen, met kleine scheurtjes en punaisegaatjes in de hoeken).-

verkocht € 80.00
kavel: 2142
[Topografie] Panorama's Monaco en Nice
-Twee vroege panorama's in kleur van Monaco en Nice, Frankrijk, begin 20e eeuw. Respectievelijk gemarkeerd "4509. P.Z." en "4511. P.Z.", 19,8 x 55,2 cm en 22,7 x 58,3 cm. Beide op karton geplakt.-

verkocht € 70.00
kavel: 2143
Portret van Richard Wagner, ca. 1870
-Fotograaf Joseph Albert, München. Albuminedruk, 41 x 32,5 cm (ovaal). Geplakt op karton onder passe-partout.-

verkocht € 170.00
kavel: 2145
[Turkije etc.] 14 gezichten: (1-4) Mihran Iranian (ca. 1890). 4 gezichten op Istanbul
-"Vue du Pont prise de Stamboul". "Entrée de la Grande Rue de Péra". "Grand' rue de Péra". "La tour de Galata". 4 zilvergelatinedrukken, alle 20 x 25 cm., getiteld en gesigneerd in het negatief, opgeplakt aan weerszijden van twee kartonnen dragers (prachtige, levendige stadsgezichten).-

verkocht € 320.00
kavel: 2146
[Egypte, Israël etc.] Serie van 39 albumen foto's,
-ca. 1880, op enkele na ca. 28 x 22 cm., vrijwel alle getiteld in het negatief, grotendeels gesigneerd in het negatief door o.a. Bonfils (minimaal 9x) en Zangaki (ca. 19x), alle opgeplakt op uniforme kartonnen dragers.-

verkocht € 280.00
[2136 - 2146] [2147 - 2149]