1700-1797 Fine arts: 20e eeuw

[1700 - 1709] [1710 - 1719] [1720 - 1729] [1730 - 1739] [1740 - 1749] [1750 - 1781] [1782 - 1792] [1793 - 1797]
kavel: 1700
[Jan Mankes (1889-1920)] Jan Mankes
-Door Alb. Plasschaert en Just Havelaar. Met inleiding van A. Mankes-Zernike. Wassenaar, J.A.A.M. van Es, 1917, 60 p., met ingeplakte originele houtsnede ("Koemelkster") en 31 ingeplakte illustraties (incl. zelfportret op voorplat en frontispice zelfportret), oorspronkelijk halflinnen, 4to. Voorplat licht verschoten van kleur.-
€ 80 - € 150
kavel: 1701
[Psychiatrie] De mannen van Mannen B. Getekend en opgetekend door Peter Schenk
-Eindhoven, Fingerprint productions, 1993. Eerste druk, uitgave 9302B. Nr. 87/ 100 met sign. van Schenk in colofon. 18 vouwbladen, w.v. 11 in kleur, met tekening en bijpassende beschrijving van de persoon + 1 vouwblad met inleidende tekst (3 pp.) in kartonnen cassette met lint, 30,5 x 28,5 cm.-
€ 60 - € 90
kavel: 1702
Jean Carlu (1900-1997). Kiest... Metz & Co leidt uw keuze juist
-Metz & Co, 1933. Omslag en ontwerp binnenzijde Jean Carlu. 32 pp., geniet.-
€ 100 - € 200
kavel: 1703
Gordon Matta-Clark. Walls Paper
-Buffallo Press, 1973. Goed exemplaar, minimale gebruikssporen. Kunstenaarsboek met 144 gespleten pagina's. Bijgevoegd: affiche Matta-Clark op Documenta 6, Kassel 1977, waarop de 'project site' staat gemarkeerd met rode stift. -
€ 800 - € 1500
kavel: 1704
Martha Rosler
-Martha Rosler, 3 works. I the restoration of high culture in chile; II the bowery in two inadequate descriptive systems; III in, around, and afterthoughts (on documentary photography). The Nova Scotia Pamphlets 1, 1981. 1e druk, ringgebonden. Net exemplaar.-
€ 75 - € 150
kavel: 1705
Herman de vries
-Temporary travelling press publications 2. To be all ways to be. Kathmandu, 1974. Druk op rijstpapier. 5 pp. Nr. 141/150.-
€ 60 - € 90
kavel: 1706
Joseph Beuys
-Honigpumpe am Arbeitsplatz. Honeypump. Free international University, 1977. 10 ansichtkaarten in orig. transparant omslag + Beys. Aus Berlin: Neues vom Kojoten. Block, Frölicht & Kaufmann, 1981. 2e druk. 176 pp. - en Panamarenko, Beuys, Paik. Antwerpen, Ronny van de Velde Gallery, 1990. 3 werken in cassette. Cassette onder aan achterzijde strookje los, verder nette set.-
€ 75 - € 150
kavel: 1707
Henri Chopin (1922-2008)
-"Hep hep hep ! César ! Regarde le chapeau ! (...).". Sérigraphie in zwart, blauw en goud. Nr. 76/100, gedateerd 1970, gesigneerd in wit potlood. 70 x 50 cm.-
€ 200 - € 400
kavel: 1708
Henri Chopin (1922-2008)
-"Mieux que Picabia". Sérigraphie in zwart, wit en oranje. Nr. 54/66, gedateerd 1971, gesigneerd in potlood. 68 x 27 cm. -
€ 200 - € 400
kavel: 1709
Henri Chopin (1922-2008)
-"Nous sommes tous des émigrés". Sérigraphie in zwart en zilver. Gesigneerd in potlood. Nr. 9/30, 1971. 50,7 x 25,5 cm. -
€ 200 - € 400