veiling / Veiling 24, deel II. Topografie, Atlassen, Strips, Aziatica, Fine arts incl. Art nouveau-collectie Jaap van Dam / 800-818 Topografie buiten Europa
[800] [801] [802] [803]
kavel: 801 verkocht € 110.00

[Opticaprenten] Iran, China (2x), Saoedi-Arabië, Batavia

Vüe de la superbe place sepulerale Erigee a Medine pour la rasse Mahomet. Zijranden zwart gekleurd (als zo vaak, in de tijd), uitgestoken, ingekleurd en voorzien van gekleurd papier aan achterzijde + Der Kayserl. Hoff zu Pecking in China. Wat vlekkig, licht besch. Gekleurd, uitgestoken met kleurpapier aan achterzijde + Le Cara van Seray de Cachan. Zijdes gezwart, handgekleurd, uitgestoken met kleurpapier aan achterzijde - en 3 andere. Alle met gebruikssporen.
(totaal 6)