1000-1066 Stripboeken

[1000 - 1009] [1010 - 1019] [1020 - 1029] [1030 - 1039] [1040 - 1049] [1050 - 1059] [1060 - 1066]
kavel: 1000
Kapitein Rob
-Deel 1 t/m 56, meest in eerste druk. Uitgave dagblad "Het Parool"/ De Nieuwe Pers, 1946-1963. Redelijke set met gebruikssporen, een enkele met pennestreep, beschadiging aan rug, enkele met tape-sporen. Deel 1 in 2 drukken - toegevoegd Kapoentjesuitgave Kapitein Rob dl. 3. -

verkocht € 180.00
kavel: 1001
Eric de Noorman
--Hans G. Kresse, Complete serie deel 1-52, 't Kasteel van Aemstel/De Tijd, 1948-1962. Redelijk goede set. Meest acceptabel, met gebruikelijke sporen als kreukjes, roestige nietjes etc., enkele in mindere staat met pennestrepen, tape(sporen) aan rug en enkele (vooral hogere nummers) in zeer goede staat.-

verkocht € 190.00
kavel: 1002
Marten Toonder
-Tom Poes ontdekt het geheim der blauwe aarde (Matla 1.1). De Courant Het Nieuws van de Dag, 1941. Oblong, geniet, 64 pp. + 2e serie Deel 1 t/m 10. D.A.V.I.D., 1946. In redelijke staat, enkele gerest. aan rug met sellotape, licht bruinvlekkig en enkele lichte besch. - en 6 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 1003
Marten Toonder
-Panda en de Meester-Kruidenier. SV de Volharding, 1959. Incompleet met 60 (van 92) plaatjes. Enkele plaatjes (licht) besch. rug, lijkt bij de nietjes geplakt, verder net ex. + Panda en de Meesterdief. De Bezige Bij, hc met linnen rug, 1950. Rug en randen gesch., intern goed + Panda en de Meester Detectief, Het laatste Nieuws, Brussel, 1950. Oblong, geniet. Schaafplekje op voorplat, lichte besch., redelijk goed. + Panda en de Meester Dief. (idem) Voorplat besch. en door kinderhand met pen beklad, eerste 3 pags met potlood ingekl. + Panda en de Meester-gemaskerde + en de Meester-Edelman + en de Woudreuzen + en de Meester-Oudheidkundige. De Muinck & Co, 1952-1953 + Panda en de meestervlieger. Dagblad De Gooi-en Eemlander, 1948. Oblong, geniet. Roestig rond nietjes, naam op schutblad.-

verkocht € 160.00
kavel: 1004
Marten Toonder
-Wandlampje. Uitg. onbekend, ca. 1963. 26 x 17 cm. Voorstelling: Tom Poes en Bommel op transparante voorgrond en berglandschap op achtergrond aan twee kanten + "Heer Bommel is bezig zijn memoires te schrijven", reclame legpuzzel, Gimborn, Zevenaar, 1955 + "Aap te Paard" (doos-randen deels weg) en "No Fishing Allowed". 2 legpuzzels in doos, ca. 1950. Santbrink 6, p. 47- en 6 Tom Poes kaarten, puzzel Victoria Bronwater en setje AMRO kaarten in mapje.-

verkocht € 80.00
kavel: 1005
Marten Toonder
-Tom Poes Vertellingen. De Bezige Bij, 1949. Editie met linnen rug. Wat sleets aan randen, boekblok deels los, redelijk ex. + Tom Poes en de Watergeest, Bezige Bij, 1950. In halflinnen, 61 pp. Platten en randen sleets, intern goed + Luteijn's Plakboek voor Ollie B. Bommel plaatjes, 1956. Plaatjes deels zonder zijstrookje + Tom Poes en een vermakelijke beestenboel. Johan Luger en Marten Toonder, Salm & Co, 1945. Platten en titelpagina met pennestreken +Tom Poes en de Laarzenreuzen. De Muinck & Co, 1948. Voorplat enkele kleine besch., verder goed + Tom Poes. Quaker Oats, Rotterdam, 1952. 48 pp. Compleet met alle plaatjes - en 4 andere.-

verkocht € 75.00
kavel: 1006
Marten Toonder
-Tom Poes en de Begraven Schat. Blader Mee Serie no 3. Voorplat met besch., enkele krabbels met blauw potlood op binnenzijde platten + Tom Poes en de gebroeders Weeromstuit + De Pier-race! + en Mom Bakkesz + en de nieuwe ijstijd + en de Talisman + de Partenspeler, De Muinck & Co, 1949-1953. Alle met gebr. sporen en kleine besch. + bundeling Tom Poes weekblad 3e jaargang nr. 52 tm 57 - en 21 losse nrs. uit het 2e en 3e jaargang.-

verkocht € 110.00
kavel: 1007
Marten Toonder - Kappie
-Kappie, De Muinck & Co, deel 1-4, 1952-1953 + Kappie Coöp. Friesland, deel 1-7, 1957-1960. Enkele gebr. sporen, lichte besch. + Kappie en de verkeersheer op de Solex. R.S. Stokvis en Zonen, 1961. Geniet, oblong reclame-uitgave.-

verkocht € 60.00
kavel: 1008
Marten Toonder
-Tom Poes en de reuzenvogel; En de rare uitvinding; Op het eiland van Grim Gram en Grom; En de zieke hertog; En het monster ei; En Kaspar de Draak. Complete serie met gebr. sporen. Eerste twee delen rug netjes met lijm hersteld. Oblong, geniet. De Muinck & Co, 1946-48.-

verkocht € 160.00
kavel: 1009
Marten Toonder
-Ons Vrij Nederland. 1945 nr. 10-56, waarin vanaf nr. 17 Tom Poes verscheen + 8e jaargang 1948 nr. 1-52 (Tom Poes op achterzijde) + 9e jaargang 1-33. + ca. 35 losse nrs. OVN en De Beiaard der Lage Landen uit 1947/48, deels met Tom Poes bijlage. Alle vrijwel in nieuwstaat. Toegevoegd: Verkeerd Verkeer RPS uitgave 1953 + Verkeerd Verkeer spel Rijkspostspaarbank 1953.-

verkocht € 110.00