1425-1468 Aziatische kunst en fotografie

[1425 - 1434] [1435 - 1445] [1446 - 1455] [1456 - 1465] [1466 - 1468]
kavel: 1425
Zushi
-Reisaltaar in bijbehorende zwartgelakte dubbelscharnier kist, Japan, Edo-periode. Altaar in vijf uitneembare componenten: voetstuk; tussenring; tempelleeuw met lotus; Boeddha; achterwand met zonnesymbool. In sandelhout, grotendeels verguld. Hoogte altaar 88 cm. Reiskist: 112 x 32 x 40 cm.-
€ 1000 - € 2000
kavel: 1426
Zushi
-Japan, Edo-periode. Dubbel altaar in zwartgelakte kist. Twee Buddha dienaren, (de centrale Buddha ontbreekt) waarvan een met gevouwen handen en een met open handen. Beide sandelhout, verguld. Hoogte 36 cm. elk. Kist: 66 x 35 x 54 cm.-
€ 250 - € 500
kavel: 1427
[Zijde] 4 Chinese zijden borduurwerken
-Voorstellingen van flora, vogels, vleermuizen etc. Afm. tussen 28 x 44 cm en 55 x 77 cm + 4 geborduurde stroken.-
€ 150 - € 250
kavel: 1428
Wandkleed
-Zijden wanddecoratie met voorstelling van chrysanten op rode ondergrond. 200 x 106 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 1429
Zijden Mantsjoerijse rok
-19e-eeuwse zijden omslagrok in 2 delen met geborduurde details. Hierbij een andere versie in paars (sleets en motgaatjes). Beide Qing-dynastie.-
€ 200 - € 350
kavel: 1430
Koreaanse kast
-19e eeuw. 134 x 87 x 34 cm. Bestaande uit twee delen waarvan de bovenste met 4 extra lades aan bovenzijde. Fraai afgewerkt met koperbeslag.-
€ 200 - € 400
kavel: 1431
Gordelhaak
-Jade, fijn uitgestoken gordelhaak in de vorm van een gestileerde draak. Op bijhorend houten voetstuk. Lengte 12,5 cm.-
€ 200 - € 350
kavel: 1432
Celadon kom
-Grote kom met ingelegde decoratie van vogels en wolken. Diameter 19,5 cm. Vele restauraties. Hierbij een achtkantig kommetje met minimale decoratie op de buitenzijde, op het plat een bloem. Diameter 10,5 cm. Korea, 15e-17e eeuw.-
€ 120 - € 200
kavel: 1433
Celadon
-Celadon schaaltje, Joseondynastie, 15e-18e eeuw. Diameter 11,3 cm. Hierbij een andere met lichtgroene celadon glazuur, 15e-17e eeuw. Met 3 bakplekken op het plat. Diameter 14 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 1434
Zalfpotje
-Met rode sang de boeuf glazuur. Gemerkt met dubbele cirkel. Hoogte 6,2 cm.-
€ 70 - € 120