1590-1636 Fine arts: originele kunstwerken (schilderijen, tekeningen, beelden)

[1590 - 1599] [1600 - 1609] [1610 - 1619] [1620 - 1629] [1630 - 1636]
kavel: 1590
Ernst Vijlbrief (1934-2010)
-Gelaatsuitdrukkingen, 1991. 6 tekeningen in zwarte inkt. Gemonogrammeerd in potlood, r.o. Elk 9 x 9 cm, in passepartout, achter glas. Toegevoegd: E. Tousandwasser (= E. Vijlbrief). Tekentaal. UMA press, 1991. Oplage 50 ex. Ongenummerd. 44 pp. ringgebonden.-
€ 70 - € 120
kavel: 1591
[Haventafereel] Met sign. P[ierre] Waidmann
-Aquarel en ets van haventafereel. Signatuur "P. Waidmann" r.o. 41,5 x 58,5 cm. In lijst achter glas, 55 x 75 cm. Lichte vochtschade in middenstrook.-
€ 150 - € 300
kavel: 1592
(Abstracte compositie)
-Olieverf op doek, gesigneerd "Rik '67" l.o. en vaag gesigneerd "Rik '66" r.o.,70 x 50 cm, in eenvoudige lijst.-

verkocht € 70.00
kavel: 1593
P. de Jager (20ste eeuw). "Stapelloop "Nieuw Amsterdam""
-Aquarel, 37 x 59 cm, gesigneerd en getiteld l.o., in lijst.-

verkocht € 190.00
kavel: 1594
Viktor IV (Walter Carl Glück, 1929-1986)
-Drie handgekleurde en gestempelde brieven van "The Logbook of the Ship", Henry David Thoreau. Elk 44 x 35 cm. -

verkocht € 260.00
kavel: 1595
[Glas. Leerdam] Siem van der Marel (Vlaardingen 1944-)
-Oranje glazen vaasje "50 jaar bevrijding", Royal Leerdam, 1995. Merk geëtst aan onderzijde. Hoogte 10,5 cm, diameter 8,9 cm. -

verkocht € 150.00
kavel: 1596
Vier tekeningen: (1) Jan Rijlaarsdam (1911-2007). "Alex de Meesters Revue."
-Tekening in houtskool, 12,5 x 23,5 cm, gesigneerd rechts boven. -

verkocht € 70.00
kavel: 1597
Twee tekeningen: (1) Felicien Bobeldijk (1876-1964) (toegeschreven). (Baksteenwerkers)
-Tekening in zwart krijt, grijs gewassen, 24 x 30,5 cm, gemonogrammeerd links beneden.-

verkocht € 150.00
kavel: 1598
Veertien 20ste eeuwse tekeningen op 7 bladen: (1) (Jonge schilder voor zijn ezel)
-Tekening in gemengde techniek, 37 x 29 cm, keerzijde met deel van een opdracht (bovendeel afgesneden) "Voor (...) van Bernard [Pothast?], Laren 21 Aug. 18." in potlood.-
€ 70 - € 140
kavel: 1599
Verzameling van ca. 25 tekeningen en schetsen,
-voornamelijk 1ste helft 20ste eeuw maar ook incl. enkele 19de eeuwse, diverse formaten.-

verkocht € 70.00