1650-1668 Fine arts: 20e-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)

[1650 - 1659] [1660 - 1668]
kavel: 1650
Theo van Hoytema (1863-1917). (Kalender 1911)
-Complete set van 12 losse kleurenlithografische bladen, alle 44 x 21 cm, gesigneerd op de stenen.-
€ 70 - € 140
kavel: 1651
Vier diverse prenten: (1) Max Bueno de Mesquita (1913-2001). "Molen"
-Housnede, 18,5 x 14 cm, gesigneerd en getiteld in potlood, gemonogrammeerd in het blok (iets vergeeld; zeer zeldzame prent).-
€ 70 - € 140
kavel: 1652
Lot met 2 linosnedes: Lucebert (1924-1994). Linosnede met 5 figuren
-43,5 x 49,5 cm. Nr. 21/30. Aant. in rechtermarge "Margriet No 14" in pen en "+36% 8"" in potlood. Mogelijk een proefdruk + linosnede met erotische voorstelling, gemonogrammeerd. 93 x 62,5 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1653
Hendrikus Theordorus Wijdeveld (1885-1987). Twee tentoonstellingskaarten
-(1) "Theatertentoonstelling Amsterdam. December 1921. Te houden door de Vereen: Kunst aan het volk". Informatieve ansichtkaart met typografie gedrukt in groen ontworpen door Wijdeveld, 9 x 14 cm, met in druk het adres "Secretariaat H. Th. Wijdeveld Vossiusstr. 50 A'Dam", verso in paars gedrukt een uitleg over de tentoonstelling in het Stedelijk Museum (januari-februari 1922), gelopen, gefrankeerd en afgestempeld, met pen geadresseerd en voorzien van persoonlijke boodschap.-
€ 70 - € 140
kavel: 1654
Dick Ket (1902-1940)
-Twaalf linoleumsneden. Arnhem, Museum voor Moderne Kunst, 2001. Linnen cassette met 12 losse linoleumsneden. 49 x 38,5 cm. Nr. 88 uit een oplage van 100.-
€ 70 - € 120
kavel: 1655
Piet Kramer (1879-1940). 4 etsen in verschillende staten: (1) (Schuit in een gracht)
-Ets en aquatint, 10,5 x 17 cm, aanwezig in 4 verschillende staten, respectievelijk genummerd in potlood No. 2, 5, 6 en 7, alle gemonogrammeerd in de plaat, 2 stuks gesigneerd in potlood.-
€ 70 - € 140
kavel: 1656
Negen stuks diverse grafiek: (1) Herman Heuff (1875-1945). "Voorburg"
-Ets, 10 x 15 cm, getiteld en gesigneerd in potlood, gemonogrammeerd en gedateerd 1910 in de plaat (enigszins gebruind).-
€ 70 - € 140
kavel: 1657
Lajos Kassák (1887-1967). (Architectonische structuren)
-Kleurenzeefdruk, ca. 1965, 48 x 37 cm, gesigneerd in zwart krijt en genummerd in potlood 197/200, in lijst.-
€ 100 - € 200
kavel: 1658
Jacob van Ruisdael
-Serie van 12 Ruisdael etsen, uitgave Het Hollandsch Etsenkabinet. Excl. voor Stichting Historisch Centrum Nederland, 1981. Alle genummerd (in kleine oplage) en ingestoken in groenlinnen map met bindlinten. Twee etsen in lijst achter glas.-
€ 300 - € 500
kavel: 1659
Pieter Pouwels (1910-1981)
-2 tekeningen in Oost-Indische inkt op papier door Pouwels. Beide op zwart papier geplakt. (1) Zittend vrouwelijk naakt achter-zijaanzicht. 1966, 14,5 x 11 cm; (2) Liggend vrouwelijk naakt vooraanzicht. 1960, 10 x 20,5 cm. Doorgedrukt lijmspoor aan bovenranden, buiten beeld + Pentekening op papier door Gisèlle. 1994, 21,5 x 34,5 cm.-
€ 60 - € 90
[1650 - 1659] [1660 - 1668]