1870-1881 Fine arts: tijdschriften

[1870 - 1879] [1880 - 1881]
kavel: 1870
Cobra. Organe du front international des artistes experimentaux d'avant-garde no. 4
-Numéro Hollandais, 1949. 26 pp. (incl. omslag), geniet. Tekst in het Nederlands en Frans van o.a. Christian Dotremont, Bert Schierbeek, Jan Elburg, Gerrit Kouwenaar, Lucebert. Ills. Asger Jorn, Karel Appel, Constant en Corneille, waarvan enkele op paars/ roze papier (4 pp.).-

verkocht € 75.00
kavel: 1871
Wendingen
-(1) 1929 nr. 8, gewijd aan Grafisch werk, metaal-arbeid, binnenhuiskunst en architectuur van architect J.L.M. Lauweriks. Omslagontwerp J.L.M. Lauweriks; (2) 1930 nr. 2, gewijd aan de architectuur van kantoor en fabrieken van de firma de erven wed. J. van Nelle te Rotterdam. Omslagontwerp L.C. van der Vlugt; (3) 1930 nr. 1, gewijd aan Rothenburg ob der Tauber. Omslagontwerp architect A.P. Smits. Voorplat aan randen licht aangevreten; (4) 1931 nr. 4, gewijd aan landhuizenarchitectuur. Omslag Ir. H.T. Zwiers; (5) 1930 nr. 5, gewijd aan luchtfoto's van Nederland. Luchtfoto van Doesburg over titelp. geplakt (aan randjes), ongesneden pagina's opengehaald en op de blanco zijdes krantenfoto's geplakt.-

verkocht € 220.00
kavel: 1872
Wendingen
-(1) 1930 nr. 4, gewijd aan beeldhouwwerk van Antoine Bourdelle. Omslagontwerp J. Zietsma; (2) 1927 nr. 5, gewijd aan Zweedsche architectuur. Omslagontwerp S. Jessurun de Mesquita; (3) 1927 nr. 8, gewijd aan Zweedsche Kunstnijverheid. Omslagontwerp S. Jessurun de Mesquita; (4) 1927 nr. 4, gewijd aan Deensche architectuur. Omslagontwerp S. Jessurun de Mesquita.-

verkocht € 110.00
kavel: 1873
Wendingen
-(1) 1923 nr. 1, gewijd aan de glas in lood ramen van Roland Holst in het Lyceum te Amsterdam en het postkantoor te Haarlem. Omslag Jac. Jongert. Gebonden ed. Papier aan rugzijde voorplat licht aangevreten; (2) 1928 nr. 1, gewijd aan een ontwerp en uitgevoerde projecten van architect W.M. Dudok te Hilversum. Omslagontwerp W. Wouda; (3) 1929 nr. 4, gewijd aan de restauratie en herbouw van den toren van de St. Nicolaaskerk te IJsselstein naar ontwerp van wijlen architect M. de Klerk. Omslagontwerp J. Sjollema; (4) 1924 nr. 7, M. de Klerk. Portretten. Omslagontwerp Tine Baanders; (5) 1924 nr. 2, gewijd aan reisschetsen en studies van architect M. de Klerk. Omslagontwerp L.E. Beyerman. Scheurtje in omslag; (6) 1924 nr. 9 en 10, gewijd aan de uitgevoerde bouwwerken van architect M. de Klerk. Omslagontwerp Tine Baanders. Lichte papiervraat aan het voorplat.-

verkocht € 150.00
kavel: 1874
Spur-Buch
-München, Gruppe Spur, 1962. 4to, met 32 originele lithografieën waaronder 4 kleurenlitho's van it 32 de leden van kunstgroep Spur, alswel van Asger Jorn. Verschenen in oplage van 270 ex. Dit is nr. 207. Fraai exemplaar met transparant stofomslag in cassette in extra gelith. omslag (deze licht verschoten van kleur). Werk van Helmut Sturm, H.P. Zimmer, Heimrad Prem, Lothar Fischer, Dieter Kunzelmann en Asger Jorn.-

verkocht € 550.00
kavel: 1875
Spur Wir
-Gezamenlijke uitgave van kunstgroepen "Spur" (Lothar Fischer, Heimrad Prem, Helmut Sturm, Hans-Peter Zimmer) en "Wir" (Hans Bachmayer, Reinhold Heller, Florian Köhler, Heino Naujoks, Helmut Rieger). München, Buchdruckerei Schlierf, Neumarkt/ Opf./ H. Holzinger, 1965. Oplage 600 ex. Met 17 zw.-w. linosnedes en 8 originele lithografieën. Toegevoegd: Geflecht. Antiobjekte von Juli 1965 bis April 1966. Oplage 2000 ex.-

verkocht € 190.00
kavel: 1876
Wendingen, maandschrift voor bouwen en sieren I-II, 1918
-Uitgevers-maatschappij "De Hooge Brug', Amsterdam, 1918. Nummer 1-2 uit de eerste jaargang Wendingen (jan.-feb. 1918), maandblad gewijd aan architectuur en beeldhouwkunst. 20; 18 p. Typografie H.Th. Wijdeveld. -

verkocht € 110.00
kavel: 1877
[Design] Ottagono
-Kwartaalmagazine voor architectuur, meubels en industrieel ontwerp. Nrs. 12, 17, 18, 24 t/m 42, 45, 47, 48, 51 t/m 70, 72, 77, 79, 80, 82, 83, 89. Italië, jaren 70-80.-
€ 80 - € 140
kavel: 1878
[Hedendaagse kunst] Metropolis M
-Tweemaandelijks tijdschrift over hedendaagse kunst. Ca. 400 nummers, tussen jrg. 4, nr. 4 (1983) en jrg. 36, nr. 6 (2015-16). Utrecht, Stichting Metropolis M. Verzameling in goede staat.-
€ 80 - € 150
kavel: 1879
Museumjournaal
-Vrijwel complete run tussen nr. 1, 1955 en 1989. Enkele nummers ontbreken, waaronder het Fontana-nr. dat in facsimile is bijgevoegd.-

verkocht € 100.00
[1870 - 1879] [1880 - 1881]