1506-1549 Art Deco-tekeningen Jaap van Dam (1876-1972)

[1506 - 1515] [1516 - 1525] [1526 - 1535] [1536 - 1545] [1546 - 1549]
kavel: 1506
Persoonlijk archief van Jaap van Dam (1876-1972)
-Bestaande uit een fotoalbum met 32 ingeplakte en meer dan 40 los ingelegde foto's en ansichtkaarten gerelateerd aan zijn werk als kunstenaar, verder 3 gelithografeerde getuigschriften van zijn opleidingen 1894-1901, brieven en ansichtkaarten, familiefoto's, enkele krantenknipsels met reproducties van zijn ontwerpen, enkele theatertijdschriften etc.-

verkocht € 200.00
kavel: 1507
Tweede deel van het persoonlijk archief van Jaap van Dam (1876-1972)
-Bestaande uit een schetsboekje met portretten van acteurs, meer dan 70 foto's, meer dan 50 ansichtkaarten, een tiental gemeentelijke documenten (uittreksel uit geboorteregister, inschrijving in bevolkingsregister etc.), meer dan 30 stuks correspondentie van de zakelijke (theater)contacten van Van Dam, visitekaartjes van o.a. Frans Bakker en Jan Maandag, documenten van de Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen te Rotterdam, nota's en kwitanties (o.a. voor de begrafenis in 1920 van de vrouw van Van Dam, ze waren in 1906 getrouwd), toegangsbewijzen voor theatervoorstellingen, bescheiden i.v.m. tentoonstellingen waar Van Dam aan had bijgedragen, krantenknipsels, twee kroontjespennen van gesneden been (van actrice Julia Antonia Mast-De Gruyter en haar man), etc.-

verkocht € 300.00
kavel: 1508
Jaap van Dam (1876-1972). 4 items: (1) "Ontwerp - Balconhek. Motto - Studio."
-Origineel ontwerp in pen en inkt en gouache, gehoogd met wit, bladgrootte 15 x 30 cm, gesigneerd r.o. -

verkocht € 200.00
kavel: 1509
Jaap van Dam (1876-1972). 4 items
-(1) "J. van Dam. Ontwerpen voor Plafond, Wand en Tooneel-Schilderingen. Teekeningen voor het geheele Binnenhuis". Gouache, 20 x 23,5/ 21 cm, gesigneerd r.o.-

verkocht € 70.00
kavel: 1510
Jaap van Dam (1876-1972). Twee schetsboeken met in totaal 52 tekeningen,
-uitgevoerd in gouache, aquarel en viltstift, 3x los ingestoken en 20 x 30 cm, voor het overige spiraalgebonden en 28 x 39 cm, grotendeels gesigneerd.-

verkocht € 110.00
kavel: 1511
Jaap van Dam (1876-1972). 5 tekeningen: (1) "Gesmeed Koperen Kerkkroon"
-Gouache op bruin papier, bladgrootte 61 x 31 cm, in witte pen gesigneerd "Ontwerp van J. van Dam" r.o. en getiteld l.o.-

verkocht € 80.00
kavel: 1512
Jaap van Dam (1876-1972). "Proloog. Doek"
-Gouache, 13 x 20,5 cm, in pen gesigneerd r.o. en getiteld l.o., met bovenmarge opgezet op karton.-

verkocht € 420.00
kavel: 1513
Jaap van Dam (1876-1972). "Volendam"
-Gouache profiel op grijsbruin karton, 11,5 x 57,5 cm, in pen gesigneerd l.o. en getiteld r.o.-

verkocht € 120.00
kavel: 1514
Jaap van Dam (1876-1972). (Stilleven met schedel op boek)
-Gouache, 9 x 17,5 cm, in pen gesigneerd en gedateerd '93 r.o., met bovenmarge opgezet op (vlekkige) kartonnen drager.-

verkocht € 120.00
kavel: 1515
Jaap van Dam (1876-1972). Twee tekeningen: (1) (Interieur)
-Gouache, 7 x 16 cm, in pen gesigneerd r.o., met bovenmarge opgezet op karton.-

verkocht € 80.00