1680-1695 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16e-19e eeuw deel II

[1680 - 1690] [1691 - 1695]
kavel: 1680
Album met 34 prenten
-10 bladen naar Perelle door Le Blond (6x) en Mariette, ca. 1640, over het dubbele blad, ca. 26 x 35 cm, verso blanco. Landschapsgrafiek in ets/kopergravure techniek. Gesigneerd in de plaat; geen verdere tekst (en) 24 genummerde bladen in ets/kopergravure (26 x 38 cm) Landschapsgrafiek. Latijns onderschrift. Naar Domenico Campagnola en/of Titiaan. Deze laatste serie is vermoedelijk uitgegeven door Herman de Neyt, 1588 Antwerpen–1642 Delft) in een complete serie van 24 bladen.-
€ 1000 - € 1500
kavel: 1681
[Anoniem] Portret van een vrouw
-Hollandse school, 19e eeuw. Olieverf op doek, 73 x 56 cm. In fraaie intacte 19e eeuwse sierlijst. -
€ 200 - € 400
kavel: 1683
Johan Barthold Jongkind (1819-1891). (De vaart)
-Ets, 16 x 20,3 cm, de eerste ets uit de serie van zes Hollandse gezichten, uitgegeven te Parijs door Auguste Delâtre in 1862, in de plaat gesigneerd en genummerd (beide in spiegelbeeld) en met adres van de uitgever, in lijst en onder passepartout. -

verkocht € 380.00
kavel: 1684
Johan Barthold Jongkind (1819-1891). (Huizen langs een vaart)
-Ets, 17 x 21 cm, de tweede ets uit de serie "Zes Hollandsche gezichten", uitgegeven te Parijs door Auguste Delâtre in 1862, in de plaat gesigneerd en genummerd (beide in spiegelbeeld) en met adres van de uitgever, in lijst en onder passepartout.-

verkocht € 360.00
kavel: 1685
Reinier Vinkeles (1741-1816)
-Schreierstoren Amsterdam. Aquarel in sepia. 15,5 x 20 cm. Bovenstrookje achterzijde bevestigd op kartonnen drager. Papier roestvlekkig. -

verkocht € 1200.00
kavel: 1686
[C.J. Visscher] Album met geïllustreerde titel en 28 stadsaanzichten. 1660
-Theatrum Praecipuarum Urbium Ducatus Brabantiae nec non Comitatuum Frandriae et Zelandiae accurate adumbratum et in lucem editum a Nicolao Ioannis Visschero. [Amsterdam]. 1660. De geïll. titel met o.a. de Wapens van Brabant, Vlaanderen en Zeeland, koop- en ambachtslieden en de zichten op: Loeven, Brussel, Antwerpen, s'Hertogenbosch, Mechelen, Tienen, Aerschot, Bergen op Zoom, Breda, Maestricht, Liere, Grave, Scherpenheuvel. 't Hof van Brabant, Ghent, Brugghe, Yperen, Ryssel, Douay, Duynkerken, Curtrycke, Oudenaerden, Hulst, Dendermonde, Nieupoort, Sluys, Doornick en Grevelinge, alle opgeplakt in nieuwe half-linnen band met gemarmerde platten. Charmante serie, schaars.-
€ 3000 - € 4500
kavel: 1687
Album met 37 portretten in kopergravure. ca. 1740
-37 portretten op 37 bladen geplakt in modern album, half-kunstleer met gemarmerde platten, oblong (18 x 27,5 cm) door J.L. Krafft werkzaam te Brussel ca. 1740-1750. Fijn uitgevoerde gravures met onderschrift in het Frans.-
€ 120 - € 180
kavel: 1688
James McArdell (1729-1765)
-Ets naar een schilderij van David Ogbourne. Mr Edward Bright late of Malden in Essex. Who died November 10, 1750, aged 29 years. He weight'd 43,5 stones, which is 609 pounds. Mezzotint papier met watermerk. Gedrukt door J. Bowles at the Black Horse in Cornhill, 1750. 35,5 x 25 cm. -
€ 150 - € 300
kavel: 1689
Lucas Vorsterman (1595-1675)
-De Sater en de voorbijganger, fabel van la Fontaine. Naar een afbeelding van Jacob Jordaens. 41 x 39,5 cm. -
€ 250 - € 450
kavel: 1690
Johannes van Londerseel [1570-1624]
-2 kopergravures, gegraveerd door Johannes van Londerseel naar G. de Hondecoeter en uitgegeven door Claes Jansz. Visscher. 1614. de bladen 46 x 56 cm, de gravures 36 x 48 cm en 37 x 48 cm. Abraham en de 3 engelen; Landschap met Jacob en Rachel aan de bron. Goede afdrukken; het papier aan de randen licht gebruind.-
€ 250 - € 500
[1680 - 1690] [1691 - 1695]