1-34 Kinderboeken

veiling / 1 november 2010
[1 - 10] [11 - 21] [22 - 31] [32 - 34]
kavel: 11
EL PINTOR
-El Pintor's Toverboek van 1001 nacht. Godfried Bomans, 1941. Uitvouwbare pop-up met 3 voorstellingen. -

verkocht € 70,00
kavel: 12
ABC-boekjes.
-VOLKER VAN WAVERVEEN, NELLY. Een bonte rij. Een alphabet in rijmpjes en prentjes. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, 1913. Rubberdruk, Senefelder, Amsterdam. Fraai stofomslag (enkele gebruikssporen, kleine inkeping aan rug en touwbinding ontbr.-pagina's intact). Met 26 volpag. kleurenills. -

verkocht € 180,00
kavel: 13
T. v. Hoytema - Twee Hanen
-Sprookje van H.C. Andersen, op Steen getekend. Amsterdam, C.M. van Gogh, 1898.-

verkocht € 130,00
kavel: 14
De Aap van Mijnheer Polochon
--Een geschiedenis om van te droomen. Teekening en tekst van Marcel Capy. W. de Haan, Utrecht. 28 pag. Los bij nietjes, verder goed exemplaar. + Het verwaande biggetje, Louise van Everdingen, Tek. Willem Hardenberg, Robijns & Co, Nijmegen en 1 andere.-

verkocht € 60,00
kavel: 15
Van Toetie en van Bob
-Prentjes van Christine Damen, versjes Lize Buhrs, W. de Haan, Utrecht, ca. 1915. + Gouden Regen, Alfred Listal, Gebr. Kluitman, Alkmaar, 1919. + 1 andere.-

verkocht € 50,00
kavel: 16
De Geschiedenis van Epaminondas
-Sara Cone Bryant, uitg. W. de Haan, Utrecht, ca. 1920. + De vroolijke avonturen van twee kwaje apen Jimmie en Pimmie. Door I.K. Jr, ills. Daan Hoeksema. Uitg. Jong Nederland, Amsterdam, ca. 1920.-

verkocht € 70,00
kavel: 17
De Avonturen van een Haarlemschen jongen te Amsterdam.
-Premie Stads-editie Oprechte Haarlemsche Courant. Ca. 1880. 20 pag. waarvan 6 paginagroot. - Waarin Bram zijn schoenen laat poetsen, naar Artis gaat, Sinterklaas en Zwarte Piet tegen het lijf loopt en het gevang in gaat. -

verkocht € 60,00
kavel: 19
Groot A/B/C/ Boek/ zeer bekwaam voor de Jonge kinderen te leeren.
-onbek. Erven AE Valckenier, Campen, 1805. 16 pag. Haneboek met een houtsnede van 2 duiven op titelvignet en houtsnede van een haan op versozijde.-

verkocht € 200,00
kavel: 20
Beweegbare boeken: Days in Catland with Louis Wain
-Father Tuck's Panorama, Raphael Tuck & Sons, Ltd, London. Leporello met insteekfiguren en 4 verschillende taferelen met insteekplekken.-

verkocht € 240,00
kavel: 21
Walter Crane
-Floras Feast, A Masque of Flowers, presented by Walter Crane, Cassell Company Limited, 1895. Met 40 pag. dubbelgeb. paginas, ongesneden (eerste pag. van dit ex. gesneden). Licht sleets aan rechterhoeken, goed ex. + Household Stories Grimm. From the German by Lucy Crane, depicted by Walter Crane, Crane Edition, Macmillan, New York, 2nd printing, 1893. Mooi exemplaar.-

verkocht € 80,00