1-34 Kinderboeken

veiling / 1 november 2010
[1 - 10] [11 - 21] [22 - 31] [32 - 34]
kavel: 22
De Spreeuw en de Musch Een boek voor een Kind dat al leest.
-W. Haanstra, ills. Jan Hingman, Uitg. Meg. L. Hardenberg, Leiden, ca. 1890. Gebonden met 20 gelith. platen (incl. titelpag.). -
€ 40 - € 80
kavel: 23
Peter Pan in Kensinton Gardens
-J.M. Barrie, ills. Arthur Rackham, Charles Scribners Sons, 1916. + Rainy Day Stories, A collection of short stories and rhymes in simple words, McLoughlin Bros, Springfield, ca. 1900 (enkele lichte besch.) -en 3 andere.-

verkocht € 60,00
kavel: 24
De Gelaarsde Kat. Een sprookje uit de oude doos
-Op rijm gezet door J.P. Heije. G.L. Funke, Amsterdam ca. 1890. Met ets phoogrammen door H.J. Burgers. + Ernst Growald: Reclame Fetische, Verlag Erasmusdruck, Berlin, 1926. - en 2 andere.-
€ 40 - € 80
kavel: 25
Prent A.B.C.
-W.R. Casparie, Groningen, ca. 1900. 12 pag. touwgebonden. 15 x 11 cm.-

verkocht € 80,00
kavel: 26
Affiche: De Kaper uit de vorige Eeuw door Kapitein Marryat
-Volksuitgave van Van Holkema & Warendorf, Amsterdam, ca. 1900. Verkopersaffiche.-
€ 60 - € 100
kavel: 27
Wilde Wim
-Beata, W. de Haan, Utrecht ca. 1900. Touwgeb. oblong boekje, 10 pag. (incl. binnenzijde omslag). -
€ 40 - € 80
kavel: 28
DER STRUWELPETER
-Reclame uitgave Hoffmann's Starke, ca. 1950. 6 verzamelbare blaadjes met verhalen uit de Struwelpeter. 10,5 x 7,5 cm.-
€ 40 - € 60
kavel: 29
Aangename Tijdkorting voor de Jeugd
-- of Verscheidenheid van onderwerpen, tot nut en vermaak der kinderen. Met tien gekleurde Plaatjes, waarop acht en vijftig afbeeldingen. P.H. Trap, Leyden, 2e dr., 1828. -

verkocht € 140,00
kavel: 30
Het Leelijke Jonge Eendje
-Naar het sprookje van H. Andersen. Geteekend en gelithographeerd door T. Van Hoytema, den Haag, 1893. Gedrukt bij S. Lankhout & Co. Uitgave C. M. van Gogh, Amsterdam. XXXI pag.-

verkocht € 380,00
kavel: 31
Russische Prenten-boeken
-De Baanbreker, Servire Den Haag, 1929. Geb. met linn. rug. Eerste serie. Waarin drie verhalen: De gouden Blaren, Engel, met ills. Wyschnewetske en Fradkin; Het vroolijke onweer, O. Goerjan, ills. Pokrowski; Dieren in den winter, Koeprejanow, ills. Afanasjew. 3 dln. in een band. -
€ 150 - € 300