210-228 Literatuur

veiling / 1 november 2010
[210 - 220] [221 - 228]
kavel: 210
PLÉIADE.
-Album Pascal. Gallimard, 1978. 204 pag. Kunstl. Omsl. In slipcase. + BUFFON. Oeuvres. Kunstl. Omsl. - EN: 2 andere (totaal 4).-

verkocht € 60,00
kavel: 211
Pléiade.
-Album Antoine de Saint-Exupéry. Gallimard, 1994. 332 pag. Kunstl. Stofomsl. In slipcase. + A. DE SAINT-EXUPÉRY. Gallimard, 1959. Kunstl. Omsl. In slipcase. - EN: 1 andere (totaal 3).-

verkocht € 60,00
kavel: 212
Avalun-Druck.
-MEYER, CONRAD FERDINAND. Die Richterin. Wien, Avalun-Verlag, 1923. 122 pag. H. perk. met kart. platten. Mit Radierungen von Alois Kolb. Oplage 500 genumm. ex.-

verkocht € 40,00
kavel: 214
Hugo Claus Sonnetten
-De Bezige Bij, ter gelegenheid van de jaarwisseling 1986-1987 gezonden aan vrienden van de uitgeverij. Dit is exemplaar nr. 1, uit de privé-bibliotheek van de toenmalige directeur.-

verkocht € 70,00
kavel: 215
Harry Mulisch: Het Boek
-Bezige Bij, 1984. Uitgave ter gelegenheid van de jaarwisseling gezonden aan vrienden van Uitgeverij de Bezige Bij. In luxe linnen band. Nr. 34 van een oplage van 500.-

verkocht € 30,00
kavel: 216
Octavio Paz Early Poems 1935-1955
-New Directions, 1973. Exemplaar met opdracht en signatuur Octavio Paz (1914-1998) aan Poeta Bert (Schierbeek), 1974. -

verkocht € 30,00
kavel: 217
Album Gerard Reve
-Elsevier, 1983. Geb. met stofomslag, 65 (6) pag. Met opdracht "Voor Lenze Meinsma, 8 november 1983" en signatuur.-

verkocht € 40,00
kavel: 218
Jan Vrijman: Kinderbedtijd
-Amsterdam, 170 pag., 1e dr. 1957, geb. met s.o. van Karel Appel, 15 x 23 cm. Twee marginale scheurtjes aan bovenzijde omslag (ca. 0.3 cm), verder mooi exemplaar.-

verkocht € 40,00
kavel: 219
Douze poèmes. Les fleurs du mal.
-C. Beaudelaire, ills. C.A.B. Bantzinger, D.A. Daamen, den Haag, 1939(=1943). 33 pag. Clandestiene uitgave in oplage van 500. Dit is nr. 290. -

verkocht € 30,00
kavel: 220
De Republiek van Heidaar. Rijmprenten.
-Janus Bonkhoofd, F & N Eigen Beheer, 2010. Nr. 4 van 100, gesign. door auteur. Folio (42,5 x 30 cm) cassette met 81 rijmprenten door de schrijver/kunstenaar versierd met 326 afbeeldingen. -

verkocht € 100,00
[210 - 220] [221 - 228]