360-399 Fotografie

veiling / 1 november 2010
[360 - 369] [370 - 379] [380 - 392] [393 - 398]
kavel: 360
Ed van der Elsken: Sweet Life
-Reinhard Mohn OHG, Gutersloh Bertelsmann, Buchgemeinschaftsausgabe, 1966. 179 pag. -

verkocht € 150,00
kavel: 361
Martien Coppens.
-Martien Coppens. Mens en Camera. Bloemendaal, Focus, 1950. 120 p. Ing. Met volle flappen. Achterflap los.-
€ 100 - € 200
kavel: 362
Toon Hermans.
-LOT met 5 originele foto's van Toon Hermans, w.o. portretfoto door Vincent Menzel, 24-1-1996. ca. 24 x 30 cm. -EN: 4 andere (totaal 5)-
€ 35 - € 70
kavel: 363
Paolo Roversi: Nudi
-Editions Stromboli, 1999. Gebonden met omslag in slipcase.-
€ 100 - € 200
kavel: 364
Brandweer.
-Originele foto van Duits brandweerkorps, begin 20e eeuw. 29 x 23 cm. Sierlijk opgeplakt op karton (41 x 35 cm.). -

verkocht € 30,00
kavel: 365
Naaktfotografie.
-LOT met 4 werken m.b.t. naaktfotografie. PAWELEC, WLADYSLAW. Friends of Zofia. Z.p., Melrose, 1985. [p. ongenumm.]. Linn. Stofomsl. + CLERGUE, LUCIEN. Nude Work Shop. Londen, Secker & Warburg, 1982. 108 pag. Linn. Stofomsl. -EN: 2 andere (totaal 4).-

verkocht € 40,00
kavel: 366
Van Deren Coke.
-Photographs 1956-1973. z.p., z.u., 1973. Ing. Met afb. in zw.-wit. + IDEM. Avantgarde Photography in Germany 1919-1939. M√ľnchen, Schirmer / Mosel, 1982. 59 pag. tekst + 108 zw.-wit afb. Ing. (totaal 2)-
€ 30 - € 50
kavel: 367
Atze Haytsma (* 1929)
-Naakte vrouw. Originele zwart-wit foto. r.o. gesigneerd "Atze '92" en l.o. genumm. 1/6. 28 x 22 cm. Ingelijst achter glas.-
€ 150 - € 250
kavel: 368
Atze Haytsma (* 1929)
-Naakte vrouw op bed. Originele zwart-wit foto. r.o. gesigneerd "Atze 95." en l.o. genummerd 1/6. 38 x 27 cm. Ingelijst achter glas.-
€ 150 - € 250
kavel: 369
Atze Haytsma (* 1929)
-Naakte vrouw. Staand. Originele zwart-wit foto. r.o. gesigneerd "Atze '91" en l.o. genumm. 1/6. 23,5 x 29,5 cm. Ingelijst achter glas. -
€ 150 - € 250