1000-1048 Diversen

veiling / 1 november 2010
[1000 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1030] [1031 - 1040] [1041 - 1048]
kavel: 1000
Schaken: Schach Kartenspiel
-Uitg. onbekend, ca. 1925. Doosje compleet met 32 kaarten en spelregels. -

verkocht € 50,00
kavel: 1001
Erotica
-Japan, illustrator onbek., eerste helft 20ste eeuw. Leporello met 8 platen. Parodie op groot formaat (32 x 24,5 cm) van enorm geschapen mannen.-

verkocht € 250,00
kavel: 1002
Andre Vesalius De Humani Corporis Fabrica
-de Forel, Nieuwendijk, 1975. Facsimile ed. 1543. In halfleer geb., (12), 639,(38) pag., met begel. tekst. In cassette. -

verkocht € 40,00
kavel: 1004
Ballet.
-HASKELL, ARNOLD E. Some Studies in Ballet. London, Lamley & Co., 1928. 198 p. Orig. pap. (omsl. verkl.). Oplage 375 ex. -
€ 40 - € 60
kavel: 1005
Text books of Art education.
-Book I, III - VII. New York, Prang Educational Company, z.j. Linn. (totaal 6)-

verkocht € 100,00
kavel: 1006
Filmsterren; Lilian Harvey.
-Origineel jaren '30 fotoalbum met ca. 90 fotoansichten van de Duitse actrice Lilian Harvey (Lilian Helen Muriel Pape, 1906 - 1968). In goede staat.-
€ 100 - € 200
kavel: 1007
Reisgidsen. Baedeker.
-Russland. Handbuch für Reisende von K. Baedeker. Mit 11 Karten und 16 Plänen. Dritte Auflage. Leipzig, Karl Baedker, 1892. XLIX, 470 p. orig linn. (besch. en verkl.) -

verkocht € 60,00
kavel: 1008
Kaartspelen.
-KHANNOO. The New Chinese Card Game of Khannoo. London, Cha's Goodall & Son, 1891. 62 kaarten, 2 Khannoo Markers en een spelregelboekje in origineel doosje. Curieus!-
€ 30 - € 60
kavel: 1009
Studentenleven.
-LOT met ca. 150 papieren bewijsstukken van het bestaan van het Utrechtse studentenleven tussen ca. 1920 - 1950. (totaal ca. 150)-

verkocht € 230,00
kavel: 1010
Beweegbare boeken.
-Working Model of the New Daimler Engine. The Daimler Motor Co. 1904 Ltd. Coventry. Kartonnen blad met draaischijf die de werking van een cilinder toont. Goed werkend, geheel intact. In deze staat zeer zeldzaam.-

verkocht € 120,00