520-563 Curiosa

veiling / 1 november 2010
[520 - 529] [530 - 539] [540 - 549] [550 - 559] [560 - 563]
kavel: 520
Vloeibladen
-8 diverse vloeibladen, o.a. P.G.Duchateau & Zonen, Smeedwerken-Bronsgieterij en Cerlijn en de Haan Sinterklaasvloeiblad door Jo Spier. + Reclamekaart Foto Voorwalt Overveen. -

verkocht € 90,00
kavel: 521
Kaartspel
-19e Eeuws Engels kaartspel. 48 Kaarten met karikaturen van 6 versch. raciale types. (Jap, Turk, Negro, Indian, Brit, the Choo) -
€ 100 - € 200
kavel: 522
Waaier Rizla+
-Papiers à Cigarettes. Diam. 24 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 523
Speelkaarten/munten den Vos Reynaerde
-Duitsland, ca. 1830. Doosje met 4 speelmunten waarop afgebeeld voorstellingen uit verhalen van Reinaart de Vos. Houten doosje (7,2 x 3,2 mm), aan randen en zijden fijn beschilderd en ingelegd kaartspelmozaiek op voorzijde. Aan binnenzijde 2 comp. met afb. van duiven in bladgoud. -
€ 500 - € 700
kavel: 524
Album Le Tour du Monde
-Douze images a l'huile des Vues les plus sublimes sur la route. Ca. 1880. Uitklapbaar albumpje met 12 chromolitho's. -
€ 30 - € 50
kavel: 525
Quartet: Reise-Quartett-Spiel
-Duitstalig, ca. 1890, met spelregels. Gelith. kaarten van Duitstalige gebieden, o.a. Schweiz, Tirol, Bayern. Compleet met 48 kaarten. -
€ 100 - € 150
kavel: 526
Silhouetta
-H.Th. de Jong, Rotterdam (K nr 2034), ca. 1942. Kaartspel met fiches, compleet met spelregels, in originele doos.-
€ 30 - € 50
kavel: 527
Rekenlotto
-Ca. 1900. Compleet met 6 verschillende voorstellingen waarin uitpakbare deeltjes waarop een rekensom correspondeert met het getal op de achterplaat. Voorstelling o.a. Circus, strand en markttafereel. -
€ 40 - € 80
kavel: 528
BIJENKORF
-14 Karaats gouden speld voor 25 jarig jubileum werknemer de Bijenkorf, 1955. + 2 andere gelegenheidsspeldjes, een werknemersspeld en servetringen in orig. doos. -

verkocht € 125,00
kavel: 529
RIE CRAMER
-Kinderdeuntjes uit Grootmoeders Tijd. Serie van 10 kaarten, ca. 1937. + Versjes van Vroeger, serie van 12 kaarten, ca. 1937. Alle ongelopen. + 8 andere van Cramer - en ca. 45 kaarten waaronder Bep Jordens en van Hoboken, deels gelopen. -

verkocht € 120,00