2780-2930 Varia

kavel: 2925
[Etnografica. Afrika] Objects: Signs of Africa
-Luc de Heusch. Gent, Snoek-Decaju & Zoon + Out of Africa: an important selection of historic African ceramics and textiles from private collections in Europe and Texas. Alfred Kren. Alfred Kren, 2010 + Skulpturen und Objekte aus der Region des Königreiches Dahomey. Karl-Heinz Brosthaus. Marl, Skulpturenmuseum Glaskasten, 2008 - en 10 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 2926
Weekblad voor het Landhuis
-Onze tuinen met huis en hof. Red. B. Boon, A.J. van Laren, A. Bontenbal, W. Retera e.a. Floralia, Haarlem. Bundelingen van dit weekblad jaren 1931, 1932 en 1934-41. 4to, linnen.-

verkocht € 150.00
kavel: 2927
[Ornithologie] The Natural History of British Game Birds. By J.G. Millais
-With eighteen coloured plates [chromolitho's], seventeen photogravures and two other illustrations by Archibald Thorburn and J.G. Millais. Londen etc., Longmans, Green and Co., 1909, gedrukt in 550 genummerde exemplaren, XI,142 p., geïllustreerd als aangegeven, oorspronkelijk goudgeletterd linnen, bovensnede verguld, folio. -
€ 200 - € 400
kavel: 2928
[Johannes de Doper] 5 diverse prenten 15e-18e eeuw: (1) Michel van Lochom (1601-1647)
-(Johannes de Doper in de wildernis, een lam omarmend). Gravure, 14,7 x 10 cm, met bovenhoek opgezet op drager.-
€ 60 - € 120
kavel: 2929
[Koninklijk Huis] Emaillen bekers
-2 herinneringsbekers m.b.t. de kroning van koningin Wilhelmina op 6 september 1898. Hoogte 9 cm. Beide in goede staat.-

verkocht € 70.00
kavel: 2930
[Apeldoorn. Het Loo] Bouwhistorische documentatie en waardebepaling
-Rijksmuseum Paleis Het Loo te Apeldoorn. Red. E.J. Nusselder, Bureau Rijksbouwmeester. Uitvoering L. Vis & A.L.M. Hovens (De Kat & Vis Architecten). Z.pl., Rijksgebouwendienst, 1985-1993, 5 delen, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk uniform omslag, oblong A3, in oorspronkelijke omslagdoos van het atelier Rijksbouwmeester (als nieuw).-

verkocht € 200.00