2780-2930 Varia

kavel: 2791
[Muziek] Liederen van Groot-Nederland, verzameld door F.R. Coers Frzn
-110 delen, diverse uitgevers, incl. Een geestelijck Liedt-Boecxken en Een nieu Liedt-boeck genaemt den Druyven-Tros der Amoureusheyt - en Liederboek van Groot-Nederland, verzameld door F.R. Coers Frzn. Eerste boek + Derde boek. 2 delen. Enkele pp. in Derde boek besch.-
€ 80 - € 150
kavel: 2792
[Muziek] Acasia Loveren. Kleine verzameling van nieuwe Mac. gezangen
-voor Nederlandsche V.V.M.M. A. Ruysch. Rotterdam, J. Vürtheim, 1849. Oorspr. omslag. Omslag met enkele scheurtjes/ kl. besch. + Prijsverhandeling over het nationaal Nederlandsch gezang. Uitgegeeven door de Bataafsche Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Amsterdam, Corns. de Vries e.a., 1802. 54 p. + 2 andere + 2 bundels met bladmuziek incl. omslagen + Het vogeltje op Nellie's hoed + Kindje's keus, beide met omslagen door Willy Sluiter - en 59 stuks bladmuziek.-
€ 70 - € 120
kavel: 2793
[Hongarije] Ungarische Kriegsgeschichtliche Denkmäler
-in der Millenniums-Landes-Ausstellung. Im Auftrag der Commission für die kriegshistorische Gruppe. Dr. Johann Szendrei. [Vert.] Julius von Reumond-Schiller. Kgl. Ung. Handelsminister. Budapest, 1896. Gr. 8vo, half-kunstleer, titel op rug in goudopdruk, 980 pp. en 900 afbeeldingen w.o. enkele uitslaande. Zeer goed ex.-

verkocht € 100.00
kavel: 2794
[Militaria] 66th East Lancashire Division Dinner Club
-Manchester, George Falkner & Sons, 1924. 54 p. Klein 8vo, oorspr. marokijn met verguld divisie-embleem en titel op voorplat. Rug geschaafd, bovenzijde rug ontbreekt + Fastes Militaires des Indes-Orientales Néerlandaises. A.J.A. Gerlach. Zalt-Bommel, Jean Noman & fils, 1859. Klein 4to, orig. halfleer met geribde en vergulde rug. Met lith. portretten, lith. platen, 1 plattegrond en 6 grote, uitslaande kaarten door S. Lankhout + Trophies & Personal Relics of British Heroes. A series of water colour drawings by William Gibb. London, John C. Nimmo, 1897. Folio, met 36 chromolithografische platen. Rug wat verkleurd - en 3 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 2795
[Theosofie/ occultisme] International Committee for Research into Mystical Traditions V
-The Comte de St. Germain. The Secret of Kings. A monograph. I. Cooper Oakley. Milano, Ars Regia, Casa Editrice del Dott. G. Sulli-Rao, 1912. 18 x 13 cm. Linnen, portret van Marquis Saint Germain der Wundermann, half-titel, portret van The Comte de St. Germain, titel met vignet, 284,(2) pp., ingevoegd een facsimile brief van St. Germain en een blad in typoscript voorin. Compleet met talrijke illustraties buiten de tekst. Zeer goed ex. van deze schaarse druk.-
€ 120 - € 240
kavel: 2796
[Pulp] Lot van 26 detectives, w.o. Ivans en Sax Rohmer
-Bevat: De Onzichtbaren. Uit het leven van Geoffrey Gill. Ivans. Derde G.G.-serie, no. 1. Utrecht, A.W. Bruna & zoons, ca. 1935. Met oorspronkelijk omslag. Lichte gebruikssporen + 6 andere Ivans, alle met oorspronkelijk omslag. Alle met lichte gebruikssporen, enkele met herstelde rug + Het Si-Fan Mysterie. Sax Rohmer. Ca. 1930. Met oorspronkelijk omslag + 4 andere door Sax Rohmer, meeste met lichte gebruikssporen + De 6 dooden. Stanislas-André Steeman. Antwerpen, N.V. Algemeene Uitgeversmaatschappij, 1933. Linnen met stofomslag. Titelpagina met aant. in pen en s.o. met lichte gebruikssporen + De strijd om een fortuin. M. Levray/ J. Scheepens. Den Haag/ Leiden, A.N. Govers Uitgevers/ Futura, 1924. Gebrocheerd. Lichte gebruikssporen - en 12 andere.-

verkocht € 300.00
kavel: 2797
[Pulp] Lot van 32 detectives, w.o. Multon en Sidney Spring
-Bevat: De "Geesel" van Allah. Edward Multon. Gent, Uitgeversbedrijf Fiat, ca. 1950. Gebrocheerd. Omslag niet-professioneel hersteld en met lichte gebruikssporen + 13 andere door Multon, w.v. meeste gebonden en enkele gebrocheerd. Alle met oorspr. (stof)omslag. Meeste met lichte gebruikssporen + Gedwongen landing. Sidney Spring. Den Haag, A.L. van Kersen, ca. 1960. Halflinnen met stofomslag + 3 andere door Spring + Vermist..!! Jules Moran. Den Haag, A.L. van Kersen, ca. 1960. Gebrocheerd + 2 andere door Moran, beide gebonden met oorspronkelijk stofomslag - en 11 andere, alle met oorspronkelijke (stof)omslag.-

verkocht € 80.00
kavel: 2798
[Facsimile] Hortulus Animae
-Cod. Bibl. Pal. Vindob. 2706. Zielentuintje. Photomechanische reproductie der Keiz. Hof en Staatsdrukkery te Weenen uitgegeven onder toezicht van en met kunst-historische toelichtingen door Friedrich Dörnhöffer. 2 delen. Utrecht/ Amsterdam, A. Oosthoek/ Van Holkema & Warendorf, 1907. Leer met blindgestempelde platten en geribde rug. 38 x 27,5 cm. Ruggen wat sleets, bovenzijde rug band 2 met kleine scheur zonder materiaalverlies. Sluitkoorden ontbreken grotendeels. Bijbehorend tekstdeel niet aanwezig. Goede set.-

verkocht € 260.00
kavel: 2800
[Optische instrumenten] Opvouwbaar mahoniehouten vergrootglas
-Bijgevoegd 5 kabinetkaarten. Ca. 1910.-
€ 70 - € 120
kavel: 2801
[Bibliofilie] Exposition du Livre Belge d'Art et de Littérature
-Organisée par le Musée du livre. Catalogue. Ostende Centre d'Art, 1906 + Bibliophile Belge. 10 delen (incl. enkele dubbel) tussen 1850-1871 onder diverse titels. Bruxelles, A. Jamar/ Fr.-J. Olivier. Diverse banden, deels halfleer. Banden met (lichte) gebruikssporen + 2 bundels met boekencatalogi van Sotheby's, Karl. W. Hiersemann en Pierre Berès. Gebonden met oorspr. omslagen - en 2 andere.-

verkocht € 70.00