2780-2930 Varia

kavel: 2802
[Optische instrumenten] Microscoop
-Messing reismicroscoop in bijhorend mahoniehouten kistje. Eind 19e eeuw. Hierbij een andere variant.-

verkocht € 80.00
kavel: 2803
[Indonesië. Communisme] Pemuda Rakjat
-Zijden vaandel met ster en symboliek en de tekst "Pemuda Rakjat". Hierbij een vaandel van Socialista Brigad (Hongarije).-

verkocht € 250.00
kavel: 2804
[Militaria] Orgaan der Vereeniging ter beoefening van de Krijgswetenschap
-Deel 2, 4-6 en 8. 's-Gravenhage, C. Blommendaal, 1910. Oorspr. omslagen deels los/ besch. - en Vereeniging ter Beoefening van de Krijgswetenschap. Vertalingen en overdrukken. 41 delen uit de reeks tussen 1892 en 1902. 's-Gravenhage, C. van Doorn. Oorspr. omslagen deels los/ besch. (1x ontbrekend).-
€ 60 - € 90
kavel: 2805
[Bibliofilie] Boekhandelscatalogi
-5 bundels met boekverkoperscatalogi, begin 20e eeuw. Onderwerpen: kunst, Nederlands-Indië, dierkunde, botanica en rariora. Met o.a. E.J. Brill, Adolf Weigel, Oswald Weigel, Felix L. Dames, Maggs Bros., Joseph Baer & Co, e.a. Gebonden met oorspr. omslagen.-

verkocht € 70.00
kavel: 2806
[Kleinkunst] J.H. Speenhoff (1869-1945)
-Lot van 39 boekjes, bundels en bladmuziek door J.H. Speenhoff: Geïllustreerd dagboek van J.H. Speenhoff. Een vroolijk weekblad. 1e jaargang, nr. 3. 13 november 1926. Haarlem. Geniet + J.H. Speenhoff. Feestvoorstelling in den grooten schouwburg te Rotterdam. Ter herdenking van zijn eerste optreden als dichter-zanger in 1902. Rotterdam, W.L. & J. Brusse's Uitgeversmaatschappij, 1915. Koordgebonden. Rijk geïllustreerd programmaboekje met versierde typografische verzorging + Het verlaten grootje. Woorden & muziek van J.H. Speenhoff. Amsterdam, bureau T.A.V.E.N.U./ Felix P. Abrahamson, 1919. Openslaand folio. Muzieksupplement bij T.A.V.E.N.U. nr. 312 + 5 bundels. Liedjes, wijzen en prentjes door J.H. Speenhoff, dichter-zanger. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, ca. 1907-1920. Dl. 1, 5e druk; dln. 2-5 druk niet vermeld. Dl. 5 sluitkoord ontbrekend - en 31 andere. Toegevoegd: mapje met scans en knipsels m.b.t. Speenhoff.-

verkocht € 100.00
kavel: 2807
[Tabak & rookwaren] Collectie sigarettenmerken
-Ca. 1920-1970. Met o.a. zeldzame groene Lucky Strike-verpakking; "I like Ike" Eisenhower for President Cigarettes en Stevenson for President Cigarettes, beide Tobacco Blending Corporation, Louisville, KY; Weermacht sigaretten Mobilisatie 1939. Een Nederlandsche sigaret voor het Nederlandsche Volk. Toegevoegd: tabaksblikjes, sigarendoosjes, lucifermerken etc.-

verkocht € 320.00
kavel: 2808
[Mode] Gap Italia
-30 nrs. tussen nr. 36/37 en nr. 138, 1978-1988 + 3 Franse uitgaven van Gap, 1979-1987.-
€ 80 - € 150
kavel: 2809
[Bijen] Maandschrift voor Bijenteelt
-[en opvolgers]. Ca. 105 nrs. tussen 1913 en 1952. Assen, Stoomdrukkerij Floralia/ Vereeniging ter Bevordering der Bijenteelt in Nederland, 1913-1952.-

verkocht € 100.00
kavel: 2810
[Boekbanden] La décoration ancienne et moderne + Zeitschrift des Kunstgewerbe-Vereins
-in München. Bundel met platen m.b.t. boekbanden uit beide tijdschriften, ca. 1879-1903 + Lederschnittbände des XIV. Jahrhunderts. Martin Bollert. Mit 36 Lichtdruktafeln. Leipzig, Karl W. Hiersemann, 1925. Oorspr. linnen, 4to + La reliure en Belgique au dix-neuvième siècle. H. Dubois d'Enghien. Brussel, Alex. Leclerq & Paul van der Perre, 1954. Oorspr. linnen. Nr. 473/510. Linnen wat verkleurd - en 1 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 2811
[Muziek] Edison Phonograph
-Ca. 1905. Met originele hoorn en twee Edison Gold Moulded Records: 'The Rube and the Country Doctor' en 'When the Hammer on the Anvil Rings' in orig. doos + kinderplatenspelertje, jaren 30, met plaatje van Jack Mossel en 3 naaldendoosjes met naalden. Toegevoegd: toverlantaarn Cifo, jaren 50.-

verkocht € 130.00