2780-2930 Varia

kavel: 2889
[Wunderkammer/ rariteitenkabinet] Le licorne et le bezoard
-Une histoire des cabinets de curiosités. Dominique Moncond'huy. Poitiers, Musee Sainte-Croix, 2013 + Naturalia et Mirabilia, Il collezionismo enciclopedico nelle wunderkammern d'Europa. Adalgisa Lugli. Milaan, Mazotta, 1990 + Air Loom: Der Luft-Webstuhl und andere gefährliche Beeinflussungsapparate/ The Air Loom and other dangerous influencing machines. Thomas Röske en Bettina Brand-Claussen. Heidelberg, Wunderhorn, 2006 - en 16 andere.-

verkocht € 320.00
kavel: 2890
[Boekdrukkunst/ manuscripten] Prints and the Pursuit of Knowledge in Early Modern Europe
-Susan Dackerman. Cambridge, Harvard Art Museums, 2011 + Athanasius Kircher's Theatre of the World: The Life and Work of the Last Man to Search for Universal Knowledge. Joscelyn Godwin. Rochester, Inner Traditions International, 2009. Linnen met stofomslag + Beelden voor passie en hartstocht; Bid- en devotieprenten in de Noordelijke Nederlanden, 17de en 18de eeuw. Evelyne Verheggen. Zutphen, De Walburg Pers, 2006 - en 8 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 2891
[Verzamelen. Naslagwerken] Matchbook: Indian Match Box Labels
-Shahid Datawalatara. Tara Books, 2011 + Papiers d'orange. Jacques Lacarrière. Parijs, Léo Réca, 1977 + Art in Boxes. Alex Mogelon en Norman Laliberté. New York, Van Nostrand Reinhold, 1974. Ex bibl. - en 15 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 2892
[Japanse prenten/ kalligrafie] History of Japanese Printing and Book Illustration
-David Chibbett. Tokyo, Kodansha, 1977 + The Art of Calligraphy: Joining Heaven & Earth. Chögyam Trungpa. Boston/ Londen, Shambhala, 1994 + Secret Images: Picasso and the Japanese Erotic Print. Picasso Museum Barcelona. New York, Thames & Hudson, 2010 - en 14 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 2894
[Magie] The Magic Makers Folk And Tribal Arts
-P.C. Jain. Arpana Caur, 2009. Gebonden met stofomslag + Tai Magic: Arts of the Supernatural. Susan Conway. Bangkok, River Books, 2014 + Magie van de vrouw. Weefsels en sieraden uit de Gordel van Smaragd. Anne Vanderstraete. Rotterdam, Wereldmuseum, 2012 - en 7 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 2895
[Maskers] Masks of Korea
-Morita Toshiro. Japan, 1988. Linnen. In cassette + Masques du pays Dogon. Alain Bilot e.a. Parijs, Adam Biro, 2001 + Wir Sind Maske. Herausgegeben Von Sylvia Ferino Padgen. Milaan, Silvana Editoriale, 2009 - en 13 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 2896
[De Stijl/ Dada/ Bauhaus] Theo van Doesburg
-Oeuvre Catalogus. Els Hoek red. Utrecht/ Otterlo, Centraal Museum/ Kröller-Müller Museum, 2000 + Becoming a Bauhaus Artist: Lyonel Feininger, Woodcuts. Björn Egging. Bielefeld, Kerber, 2013 + Kurt Schwitters. Parijs, Centre Georges Pompidou, 1994 - en 21 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 2898
[Vervallen]
-This item contains no English description. See the Dutch description: -
€ 0 - € 0
kavel: 2899
[Magie/ alchemie] Traces du Sacré
-Parijs, Éditions Centre Pompidou, 2008 + Winti. Afro-Surinaamse religie en magische rituelen in Suriname en Nederland. Henri J.M. Stephen. Karnak, 1998 + Life, Death and Magic: 2000 Years of Southeast Asian Ancestral Art. Robyn Maxwell. Canberra, National Gallery of Australia, 2010 - en 10 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 2900
[Wonderen/ religie] Het web der schepping
-Theosofie en Kunst in Nederland, van Lauweriks tot Mondriaan. Amsterdam, Sun, 2006 + The Book of Miracles. Facsimile of the Augsburg Manuscript. Till Holger Borchert en Joshua P. Waterman. Taschen, 2013. Gebonden. In geïllustreerde omslagdoos + De Hemel in tegenlicht. Macht en devotie in het aartsbisdom Mechelen. Gerard Rooijakkers. Tielt, Lannoo, 2009 - en 14 andere.-

verkocht € 110.00