veiling / Veiling 24, deel III. Fotografie, Sport, Schaakboeken, Ansichtkaarten, Erotica, Varia, Antiek / 2780-2930 Varia
[2780] [2782] [2783] [2784]
kavel: 2782 verkocht € 70.00

[Judaïca en hebraïca] Lot van 15 diverse werken in diverse talen,

19de en 20ste eeuw, diverse bindwijzen en formaten.
Bevat o.a.: (1) Ghetto tragedies. By I. Zangwill. Author of "Children of the ghetto". Londen, McClure & Co., (ca. 1893), 1ste druk, (2),236,(2) p., frontispice, oorspronkelijk bedrukt perkaline (perkaline gebruind en beschadigd); (2) Children of the ghetto. A study of a peculiar people. By I. Zangwill. Londen, W. Heinemann, 1902, 3de ed., VIII,410 p., oorspronkelijk goudgeletterd linnen; (3) Paganisme et Judaïsme ou L'histoire du Christianisme, par Jean Jos. Ign. Döllinger. Brussel etc., H. Goemaere etc., 1858-1858, 4 delen in twee banden, iets later goudgeletterd halflinnen met de oorspronkelijke omslagen meegebonden; (4) Un voyage d'études Juives en Afrique par M.N. Slouschz. Parijs, Imprimerie Nationale/ Librairie C. Klincksieck, 1909, (2),87 p., oorspronkelijk omslag, 4to; (5) "In 't leven"... Liederen en monologen van Eduard Jacobs. Met oorspronkelijke teekeningen van Karel Verbruggen. Tweede druk. Amsterdam, C. Daniëls, (1908), 121,(2) p., met vele illustraties, portretten en bladmuziek, oorspronkelijk omslag, 4to. En met nog 11 andere. (totaal 15)