1930-1941 Fotografie: fotoboeken

[1930 - 1939] [1940 - 1941]
kavel: 1930
[Exemplaar van Yvonne Apol] Joan van der Keuken/ Remco Campert. Achter glas
-Amsterdam, C. de Boer, 1957. Gebonden met stofomslag. Omslag met kleine besch. aan bovenzijde, verder net ex. Met: huwelijksaankondiging Yvonne Apol en Joan van der Keuken, 1960, en 2 handgedrukte wenskaarten door Yvonne Apol aan Marion Stotijn uit 1958.-

verkocht € 300.00
kavel: 1931
[Bedrijfsfotografie] 50 jaar Berkel 1898-1948: Een halve eeuw Berkel
-12 october 1898-1948. Gedenkboek, uitgegeven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan der maatschappij Van Berkel's Patent N.V. Samengesteld door A. Glavimans met foto's door K. Molkenboer, G.A. de Mol e.a. Bandontwerp door H.W. Tap. Rotterdam, Van Waesberghe, Hoogewerff & Richards N.V., 1948. Oorspr. verguld linnen, 4to. Enkele kleine bruine plekjes op het schutblad door tape waar een omslag om het boek heeft gezeten, verder in zeer nette staat. -

verkocht € 400.00
kavel: 1932
Shinkichi Tajiri (1923-2009)
-The Wall, Die Mauer, Le Mur, 1971. Gepubliceerd voor het tienjarig jubileum van de Berlijnse Muur. Gesigneerd en genummerd 26/100. Lichte vochtschade aan voorplat bij rug. Toegevoegd: 2 andere van Tajiri.-

verkocht € 750.00
kavel: 1933
Koen Wessing
-Chili September 1973. De Bezige Bij, 1973. Softcover, geniet, 24 p. Foto's zonder tekst van de opstand tegen president Allende in Chili. Miniem knikje in voorplat, winkelprijsje in potlood, verder net exemplaar.-

verkocht € 260.00
kavel: 1934
Max Natkiel. Paradiso Stills + Koen Wessing, Dolf Toussaint e.a. Blauwe maandag
-Max Natkiel. Paradiso Stills. Amsterdam, Fragment, 1986. 1e druk. Ongenummerd, ca. 200 p. + Koen Wessing, Dolf Toussaint e.a. Blauwe maandag. Omdat mijn huis daar stond. 24 maart 1975. Een verslag in fotoos van de gebeurtenissen die dag in de Amsterdamse Nieuwmarkt. 1e druk, 1975. Oplage 1000 ex.-

verkocht € 130.00
kavel: 1935
Koen Wessing
-Fotografía. El arte de visibilizar la pregunta. Chile 1973, Nicaragua 1978, El Salvador 1980. Edición y Diseño Jeroen de Vries. Santiago, LOM Ediciones, 2011. 1e druk. 111 p. Gebonden. Zeldzaam. Met handgeschreven opdracht 'voor Carry [van Lakerveld] van Koen en Machteld'.-
€ 70 - € 120
kavel: 1936
Wij zijn 17. Ingeleid door S. Carmiggelt
-Bussum, C.A.J. van Dishoeck, (1955). Knikje r.b., verder goed + Johan van der Keuken. Quatorze Juillet. Foam, 2010 + Herman Koch. Plons. Amsterdam, Voetnoot, 2011 - en 13 andere Voetnoot-uitgaves + Alacarte dl. 3, 6, 8, 10, 12, 13, 14 en 18. Uitgave drukkerij Slinger, Maria Austria instituut en uitgeverij Voetnoot - en 15 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1937
Lot van 25: Sylvia Plachy's Unguided Tour. Music by Tom Waits
-New York, Aperture, 1990. Softcover. Rug verkleurd. Incl. flexidisc + Our Working People. Philip Morris European Union Region. Photographers Ferdinando Scianna, Martin Parr e.a. London, Black Sun, ca. 1995. Gebonden, zonder slipcase. Linnen iets verkleurd + Kop van Zuid. Rotterdam dynamische stad. Cas Oorthuys, Frits Rotgans e.a. Rotterdam, Duo/ Duo, 1996. Geb. met stofomslag - en 22 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 1938
Ceskoslovenská Fotografie
-I-VIII. Praag, Fotograficky Obzor/ Svaz Ceskoslovenská Klubu Fotografu Amatéru, 1931-1938. 8 (van 13) delen. Elk 64 pp. met advertenties aan het eind. Geïllustreerd wit linnen, 4to.-

verkocht € 340.00
kavel: 1939
Robert Capa: Photographe. Sylvie Messinger
-Parijs, Editions Sylvie Messinger, 1985. 1e Franse druk. Gebonden met stofomslag. S.o. met lichte gebruikssporen + Once Upon A Time. Ed van der Elsken. Amsterdam, Fragment, 1991. Geb. met s.o. + Diane Arbus. Eine Monographie. Frankfurt am Main, Zweitausendeins, 1990. 3e Duitse druk - en 6 andere.-

verkocht € 100.00
[1930 - 1939] [1940 - 1941]