2060-2080 Fotografie: originele fotografie

[2060 - 2070] [2071 - 2080]
kavel: 2071
[Topografie] Lot met 3 fotoalbums van steden
-Bruxelles, ca. 1900. Linnen met goudopdruk. Verguld op snede. 16 x 24 cm. Inscripties in pen op binnenzijde voorplat. Band wat sleets + Album Ricordo di Roma. Romualdo Moscioni, ca. 1880. Linnen met decoratie in goud en zwart. 18 x 25 cm. 1 foto met witte vlek + Les Sables d'Olonne. ca. 1900. Linnen met goudopdruk. Verguld op snede. 16 x 23 cm. Inscriptie in pen op binnenzijde voorplat. Band met lichte waterschade op voorplat. Achterplat wat verkleurd.-

verkocht € 80.00
kavel: 2072
[Japan] Fotoalbum Japan
-Album met 57 foto's van o.a. Myajima, Higashi Kyoto en Imperial Hotel Tokyo, ca. 1920-1930. Linnen, 23,5 x 37 cm + album met ruim 100 familieportretten e.a., gemaakt in Nederlands-Indië in de jaren 20. Karton, 26 x 33 cm. Enkele foto's los. -

verkocht € 70.00
kavel: 2073
[Groot-Brittannië] Fotoalbum Londen e.o.
-Ca. 1880. Met 60 ingeplakte foto's, o.a. Crystal Palace, House of Commons en straatscènes. Foto's elk ca. 14,5 x 20,5 cm. Album 24 x 31 cm.-

verkocht € 220.00
kavel: 2074
[Duitsland] Album met 52 ingestoken cartes de visite
-Ca. 1880. Meest m.b.t. Duitsland, deels Zwitserland, België, Lichtenstein. Album 15,5 x 22,5 cm. -

verkocht € 200.00
kavel: 2075
[Duitsland] Album met 151 ingestoken cartes de visite
-w.o. 12 op groter formaat. Ca. 1860-1880. Meest m.b.t. Duitsland, deels Oostenrijk, Engeland, Wales, Frankrijk. Album 29 x 22 cm.-

verkocht € 340.00
kavel: 2076
[Film. René Moreau] (La magie du fer blanc). Serie van 13 foto's voor de film
-onder regie van Jean Tedesco, 1935, door René Moreau, alle 16,5 x 22 cm en gemonteerd op kartonnen dragers van 27 x 35 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 2077
[Criminaliteit] Mugshots
-Lot van Amerikaanse mugshots uit het begin van de 20e eeuw. Police Department City of Fort Wayne, Indiana. 12 mannen en 3 vrouwen (uit de jaren 40). Diverse misdaden, waaronder inbraak, oplichting, vervalsingen etc. -

verkocht € 220.00
kavel: 2078
[Luchtvaart] Fotoalbum
-1928-1931. Privé-fotoalbum met ca. 225 foto's w.o. naast veel familiekiekjes ook afbeeldingen van Schiphol, vliegtuigen van de KLM Indië, Fokker IX, opening vliegveld Twente 1931, vlootschouw KLM met o.a. PH-AGA (Fokker IX-Adelaar), de PH-AGU (Fokker XII - Uil) en de PH-AFL (Fokker XII - Leeuwerik). Daarnaast een groter formaat foto van het 10-jarig jubileum van de KLM, huldiging en aankomst Kinsford Smith en Evert van Dijk na hun tocht over de Atlantische Oceaan en een foto van de Graf Zeppelin boven Den Haag, 1929. Ingevoegd een menukaart van het huldigingsdiner in het Carlton te Amsterdam van de crew van de Southern Cross op 1 augustus 1930.-

verkocht € 240.00
kavel: 2079
[Stereofoto's] Lot met 51 stereofoto's
-m.b.t. volkstaferelen en toerisme, zoals een Afro-Amerikaans gezin, Nederlands boerenland, Japanse kersenbloesem en een toeristen trekkende waterval. Foto's ca. 1900-1910, w.v. enkele gereproduceerd in 1951.-

verkocht € 70.00
kavel: 2080
[Oogheelkunde/ pathologie] The Anatomy of the Human Eye
-as Illustrated by Enlarged Stereoscopic Photographs by Arthur Thomson. Oxford, at the Clarendon Press, 1912. 132 pp. Met 67 stereofoto's. In linnen cassette (aan randen besch.).-

verkocht € 500.00
[2060 - 2070] [2071 - 2080]