2200-2230 Sport

[2200 - 2209] [2210 - 2219] [2220 - 2229] [2230 - 2230]
kavel: 2200
[Voetbal. Plaatjesalbums] Panini Voetbal
-München 74. Edizioni Panini, Modena, 1974. Enkele kreukjes + Espana 82. Enkele uitslagen ingevuld, verder goed + Euro 88. Naampje op voorplat + Italia '90 + Germany 2006. Alle compleet.-

verkocht € 280.00
kavel: 2201
[Voetbal. Plaatjesalbums] Panini e.a.
-Euro 2012. Compleet met alle plaatjes + Euro '92. Omslag gekreukt + Voetbal 79. Incl. bestelbon + Voetbal 87 + Voetbal 95 + Voetbal 96 + VU albums Eredivisie 1968-69; 71/72; 72/73; 73/74 (achterblad 17 signaturen waaronder enkele van het elftal van Den Haag van dat jaar); 74/75; '74. Toegevoegd: Voetbal! Klaas Peereboom en Bob Uschi; Kick Geudeker. Helsinki 1952 - en 3 andere.-

verkocht € 220.00
kavel: 2202
Fifty Years of Sport at Oxford, Cambridge and the Great Public Schools
-Arranged by Lord Desborough, ed. A.C.M. Croome. Oxford and Cambridge, (in two volumes). Vol. I + II. London, Walter Southwood & Co., 1913. Folio, in rood linnen met opdruk. Redelijk goede set.-
€ 80 - € 150
kavel: 2203
British Sports and Sportsmen
-Vols. I & II. London, 1908. Folio, in 2 banden. xxiii, 318 p. Volume I in blauwe band, nr. 183 van 250 ex.; Volume II in rode band.-
€ 80 - € 150
kavel: 2204
[Voetbal] HBS Den Haag
-Gedenkboek van den Haagsche Kantoor Voetbal Bond 1925-1940. 60 p. met ingeplakte foto's in de tekst. Vanwege de aard van deze uitgave waarschijnlijk in zeer beperkte oplage verschenen. Naast p. 60 een foto van het jubileumcomité met daaronder de tekst "Comité, het welk dit boekwerk, in luxe-uitvoering, aan den Heer v. Voorst v. Beest op Zeterdag 30 maart 1946 in Café Hof van Holland, Wagenstraat den Haag heeft aangeboden". Daaronder staan de namen geschreven + Haagsche Voetbal Vereeniging 1883-1933. H.J. Boogaards, 1933. 550 p. 4to, groen linnen + Haagsche Voetbal Vereeniging 1883-1953. Samenstelling H.K. Snoeck en R.K.L. Ravelli. 233 p. - en 2 andere.-

verkocht € 65.00
kavel: 2205
[Olympische Spelen] Van Melle-blik 1928
-Van Melle's Toffees, Breskens, Holland, 1928. Gelithografeerd blik. Uitvoering Wed. J. Bekkers & Zoon Dordrecht. Redelijk goed exemplaar, wat krasjes en roestvorming en lichte verkleuring op de deksel. Hoogte 24 cm.-

verkocht € 85.00
kavel: 2206
Lot van 9: Le Sport en France et a l'Étranger. Silhouettes sportives
-Le baron de Vaux. Tome premier. Paris, J. Rothschild, 1899. (12),334,(6) p. Oorspronkelijk omslag, 4to. Omslag met besch. en mist enkele stukjes. Met hs. opdracht aan de directeur van de "Nederlandsche Sport Amsterdam" + Ackworth Games and the Men Who Made Them. Edited by S. Atkinson. London, S. Atkinson, 1917. Linnen wat vlekkig/ verkleurd + Jeux de plein air et d'intérieur par Georges le Roy. Sports-Bibliothèque. 5e ed. Paris, Pierre Lafitte & Cie, 1914. Omslag met enkele scheurtjes/ vouwen - en 6 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 2207
[Voetbal] Lot van 11: Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan
-der Algemeene Nederlandsche Voetbalvereeniging "De Zwaluwen". 1927. Voorwoord van Karel Lotsy. Gebonden. Rug sleets + Zwaluwen-Vooruit 1928-1953. W.G. Galesloot, J.N.A. Meesterburrie. Utrecht, 1953. 75 p. Omslag iets verkleurd + Haagsche Voetbalbond. Jubileumboek bij het veertigjarig bestaan 1894-1934. Samengesteld door A. van Emmenes. Ex libris binnenzijde voorplat - en 8 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 2208
[Wielrennen] Ansichtkaarten archief Wim van Eyle
-Indrukwekkend archief van meer dan 2500 ansichtkaarten van wielrenners van ca. 1900 tot ca. 2000, gesorteerd op naam, w.o. enkele honderden gesigneerde kaarten van o.a. Fausto Coppi en Eddy Merckx maar ook renners als Romain Bellenger en Albert Barthélemy. Enkele kaarten in kopie, vrijwel alle in goede staat.-

verkocht € 4800.00
kavel: 2209
[Wielrennen] Cartoons
-Album met ruim 200 cartoons/ karikaturen van wielrenners, vrijwel alle in ansichtkaartformaat. O.a. door Dik Bruynestein en een tekening van Greg Lemond door Wout Kosters. Daarbij enkele tientallen latere afdrukken van cartoons. Met: een album met ca. 200 diverse vooroorlogse verzamelplaatjes van wielrenners.-

verkocht € 420.00