2235-2245 Handelscatalogi

[2235 - 2244] [2245 - 2245]
kavel: 2235
[Art nouveau] Kon. Ned. Glasfabriek J.J.B.J. Bouvy Dordrecht
-20 p. met voorbeelden (deels in kleur) van art nouveau-glaswerk, o.a. geëtst glas, zandblaas en glas in lood. Ca. 1900. Geniet, oblong folio, oorspr. omslag.-
€ 250 - € 500
kavel: 2236
[Behang] Rath & Doodeheefver behangkollektie 1977 serie 48
-Ca. 140 behangmonsters. In geplastificeerde behangstalenmap + Goudsmit-Hoff behangstalenmap 1984. Ca. 160 pp. Beide oblong folio, 35 x 45 cm. Toegevoegd: ca. 100 losse behangmonsters uit dezelfde periode.-
€ 80 - € 150
kavel: 2237
[Textiel/ mode] Etablissements Kuhlmann Paris. La Teinture du Coton en Naphtazols
-& Bases Solides. Das Färben der Baumwolle mit Naphtazolen und Echtbasen. Parijs, Kuhlmann, (ca. 1935). Klein dik 8vo, linnen, 116 pp. Tekst in het Frans & Duits met duimindex, met 4 uitslaande grafieken, grote uitslaande tabel en in totaal 440 kleurmonsters bevestigd op 12 bladen, met beschermvellen + Die Kleiderfärberei. I.G. 1413. I.G. Farbenindustrie Aktiengesellschaft, Frankfurt am Main. Linnen, (4),175 tekstp. en met 430 kleurmonsters bevestigd op 35 bladen + Fourrures Brunswick. Parijs, Brunswick, (ca. 1950). 30 losse foto's op dun papier, elk 28,5 x 16 cm, met de laatste Parijse mode in bont. In geïllustreerd mapje met los ingelegde bijbehorende documentatie, o.a. prijslijst en bestelformulier - en 1 andere.-

verkocht € 190.00
kavel: 2238
Nederlandsche Gist en Spiritus Fabriek
-A Pilgrimage into Yeast-land. June 9th, 1893. Linnen folio omslag met dubbele titelplaat waarvan een met geschreven naam C.H. Stork (= Charles Theodorus Stork (1822-1895), Twents industrieel en lid Eerste Kamer), colofon en 2 tekstbijlages (viii, xi p.) en 20 platen (= 18x phototypie, een dubbele titelplaat en een litho).-

verkocht € 200.00
kavel: 2239
[Automobilia] Sikkens
-Monsteralbum voor autolak. Sikkens Lakfabrieken N.V. Sassenheim, Holland, ca. 1955. Album bevattende 5 transparante vellen met automodellen; een grote personenauto; kleine personenauto; vrachtauto; bestelwagen; autobus. Aan andere zijde van het album twee ringgebonden lakvoorbeelden in verschillende kleuren, elk 40 pp. Album in kunstleer in cassette.-

verkocht € 140.00
kavel: 2240
[Folders] Drank en drankrecepten
-Lot met 64 folders van o.a. Lucas Bols, Ferwerda en Tieman, Hulstkamp van ca. 1900-1980. Toegevoegd: 45 receptenboekjes, brochures en prijscouranten van kruideniers als Albert Heijn, Verkade, Zwanenburg, Droste, Koopmans e.a. Toegevoegd: gelithografeerd blik "Minderop & Zonen, Rotterdam". Koffie en Thee blik, ca. 1930. -

verkocht € 110.00
kavel: 2241
[Mode] Lot van 12 modecatalogi, w.o. van R. Mallien
-Zomerpracht 1939. 340 modellen voor dames en kinderen. Haarlem, Patronenkantoor Panora, 1939. Geniet, 64 pp. Omslag met lichte gebruikssporen, verder goed + 4 aanbiedingscatalogi van R. Mallien, Brussel. Wintercollecties 1935-1936, 1936-1937, 1937-1938 en 1939-1940. Alle koordgebonden, tussen 16,5 x 18 cm en 19,5 x 23 cm + Frohne Modelle. Das neue Modell-Album für Herbst und Winter. Schötmar, Frohne, ca. 1955. Met Frohne-Schnitte, het bijbehorende patroon-werkboekje. Beide geniet. 28 en 40 pp. Catalogus aan rug met scheur zonder papierverlies + Frohne Modelle. Das neue Modell-Album für Frühjahr und Sommer. Zonder patroon-werkboekje en rug met eenzelfde scheur en 5 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 2242
[Sanitair] Johnson's Royal Semi Porcelain
-Charles de Sterke, Rotterdam. Eenig Agent en Depothouder. In totaal 6 losbladige advertenties voor closetinrichtingen "Puritas", "Invictas" en "Pescadas", Waschtafels (2x) en Closetpotten, ca. 1895. Elk ca. 29,5 x 23,5 cm. "Pescadas" wat vlekkig. Toegevoegd: Marmer- en marmoriet-mozaïeken. E.K. Osinga, Apeldoorn. 55 x 31,5 cm.-
€ 125 - € 250
kavel: 2243
[Mode] New Ladies Fashions
-Editeur Gustave Lison. Paris, Londres, New York, Vienne, Stockholm. Catalogus no. 195, ca. 1910. Cahier met 2 tekstp. en 24 platen. Cahier aan rug sleets, deels open, inhoud goed. -

verkocht € 120.00
kavel: 2244
[Metz & Co] "What Mother Told Little Kitty"
-Seven original stories from C. de Leeuw-Schönberg. Illustraties Herta Zuckermann, Mez & Co magazijnen, Amsterdam, 1923. 14 p.-

verkocht € 100.00
[2235 - 2244] [2245 - 2245]