2260-2273 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[2260 - 2270] [2271 - 2273]
kavel: 2260
Robinson reclamekalenders
-Lot van 5 kalenders, alle nog in orig. enveloppe: (1) Jongens-Sport Kalender 1936 met bijgestoken Knip- Leg- en Plakpuzzle. Druk Belderbos & Coesel, Amsterdam; (2) idem, met verknipte puzzelplaat; (3) Jamboree Kalender 1937. Tek. Eelco Leegstra; (4) 1938. Thema Kleederdrachten; (5) Dieren-Olympiade. Ills. Jan Wijga. Incl. Dierenpuzzle.-
€ 75 - € 125
kavel: 2261
Verkade & Comp., Zaandam
-Plaatjes-Album 2, 1904. Serie 26-48. Compleet met 140 ingestoken gelithografeerde plaatjes + Plaatjes-Album 3, 1905. Serie 49-72. Compleet met alle insteekplaatjes. Beide met gebruikssporen aan rug en randen. Toegevoegd: M. Ravenswaaij Zonen, Electrische Koffiebranderij, Tabakskerverij en Theehandel, Gorinchem. Album uit de dierenwereld, 1e druk, 1923. Touwgebonden, compleet met 72 pop-upplaatjes + (idem) Schilderachtig Nederland + Album voor Chlorodont-plaatjes + N.V. Sigarenfabriek v/h gebrs. Majoor Beverwijk. Ons Hoenderboek. 1e deel.-

verkocht € 110.00
kavel: 2262
Verkade & Comp., Zaandam: Plaatjes-Album I-III
-Plaatjes-Album 1. Verkade & Company, Zaandam, 1903. 30 pp., 1903. Compleet met 138 ingestoken gelithografeerde plaatjes + Plaatjes-Album 2, 1904. Serie 26-48. Compleet met 140 ingestoken gelithografeerde plaatjes + Plaatjes-Album 3, 1905. Serie 49-72. Compleet met alle insteekplaatjes.-

verkocht € 185.00
kavel: 2263
Chromolitho's Van Houten's Cacao
-Lot met 32 chromolitho's van Van Houten Cacao, deels groot formaat. Enkele aan achterzijde beschadigd, meest in goede staat.-

verkocht € 120.00
kavel: 2264
De Gruyter's Snoepje van de Week
-Map met 80 ingestoken papieren Snoepjes van de Week. Met o.a. Toverboekjes, Wonderkleurboekje, raadselplaatjes en maskers.-

verkocht € 320.00
kavel: 2265
[Sinterklaas] Dordtsche Speculaas. Sinterklaasblik
-Ca. 1910. Gelithografeerd. Redelijk exemplaar met diverse krasjes en roestplekjes. Scherpe binnenzijde, ongevouwen buitenzijde. N.V. Delicatessenfabriek, voorheen Maison van Asperen, Dordrecht, Holland. 18,5 x 6 x 9 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 2266
[Reclameblikken] Lot met 13 reclameblikken waaronder Sanders & Co Leiden,
-Ammoniak-Zeep; Droste Monster blikje; Gebr. Strengholt & Huisman, Rotterdam; De Zaaier sigarenfabriek Groningen; Rembrandt Cacao Caspar Flick, Amsterdam e.a. + reclamekaart 'Bestrijdt de Horzel', uitgave Runderhorzel-bestrijdingscommissie Utrecht, een parfumflesje in orig. doosje 'Le Narcisse Bleu. Mury, Paris' en 3 kartonnen reclamedoosjes.-

verkocht € 110.00
kavel: 2267
Reclameverpakkingen
-Lot met ca. 70 reclameverpakkingen, jaren 30-60, w.o. diverse nog gevuld. O.a. reclameblik Erven de Wed. J. van Nelle, ontwerp Jac. Jongert, 1930, uitvoering Bekkers Dordt, Rotterdam. 41,5 x 28,5 x 37 cm. Vlakverdeling in rood en geel met blauwe dekselrand en lettering in wit, rood en donkerblauw. Lichte gebruikssporen, net ex. Met o.a. een fles Sapoderma Bousquet in doos; Diesel zelfwerkend wasmiddel Wormerveer; Kahrel's Thee; Kwik wolwasmiddel; Erdal schoencrème; Durable Gloeikous; en losse verpakkingen van Albert Heyn Anijshagel, Hagelslag etc.-

verkocht € 130.00
kavel: 2268
[Reclameblikken] Douwe Egberts Koffie Thee
-Groot winkelblik met 2 deurtjes. Gemaakt door Dordrechtsche Metaalwarenfabriek v/h Wed. J. Bekkers & Zoon/ Verblifa, eerste helft 20e eeuw. 36,5 x 61 x 31,5 cm. Enkele deukjes aan rechterzijde, wat oppervlakkige slijtage + versierd blikken kistje (zonder merk) met daarin 10 verpakkingen, o.a. chicorei, cobalt blaauwsel en stijfsel. Enkele nog met inhoud + Van Melle reclameblik met verpakkingen voor thee, cacao, sigaretten en tabak met inhoud - en reclameblikken voor o.a. Droste's cocoa, Bensdorp's cacao en De Jong. Enkele sleets/ roestig.-

verkocht € 90.00
kavel: 2270
[Sluitzegels] Drie albums met in totaal ca. 625 ingestoken sluitzegels
-Vrijwel alle vooroorlogs, meest Duits.-

verkocht € 120.00
[2260 - 2270] [2271 - 2273]