2493-2519 Speelgoed

[2493 - 2502] [2503 - 2512] [2513 - 2519]
kavel: 2493
Dinky Toys
-Lot met 17 Dinky Toys en 3 andere. O.a. Dinky Supertoys Tank Transporter met Tank en de Rolls-Royce Silver wraith. In redelijke/gebruikte staat, enkele met kleine ontbrekende onderdelen als inzittende en bandjes.-

verkocht € 80.00
kavel: 2494
Lego
-Sorteerdoos met honderden stenen, Duitsland, ca. 1959. 47 x 38 cm. -
€ 70 - € 120
kavel: 2495
Joustra blikken vliegtuig
-Blikken vliegtuig 'F-anny', jaren '40. Twee propellor partjes ontbreken, wat stoffig, goed exemplaar. 53 x 38 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 2496
[Blikken auto's] Burnett Ford
-Burnett Ltd., jaren 30. Rood-zwarte Ford, met werkend opwindsysteem. Gerest. (schroefjes ingezet en deels nieuw gelakt). Lengte 26 cm. Toegevoegd: twee blikken motorrijders; Technofix (wat roestig, opwindsysteem hersteld, figuur geen armen) en Russisch model. -
€ 80 - € 150
kavel: 2497
[Poppen] Norah Wellings Black doll duo
-In originele kleding. Hoogte ca. 50 cm. + 4 andere poppen (2 stelletjes), alle ca. 1900-1920. -

verkocht € 340.00
kavel: 2498
Schoenhut's Toy Humpty Dumpty Circus
-Dolls Houses & Miscellaneous Schoenhut Toy Humpty Dumpty Circus. Catalogus 1928, 48 p., uitgave t.g.v. het 25 jarig bestaan van dit speelgoed. Wat lichte besch. en taperesten aan binnenzijde. - Met 13 figuren waaronder een Chinese man, Zwarte man, ballerina, clown, circusdirecteur, 2 verschillende ezels, olifant, big, schaap, paard, leeuw en tijger. Daarbij 11 attributen; 2 ladders, bal en tafel met 2 stoelen, hoepel (besch.), 3 podiums voor dieren en 2 tonnen. -

verkocht € 3000.00
kavel: 2499
Spelletjes
-Loto de L'atlas. Loteria. Parijs, ca. 1890. Doosje met 2 pionnen, 2 dobbelsteentjes en 6 lottoblaadjes + Die Ringe des Braminen. W & S B, Sorte 210, no. 189 + Pit. Bull and Bear edition. Parker Brothers, Mass. U.S.A., 1919 + Bucéphale. Raadselspelletje, Atlas, ca. 1900 – en 9 andere raadsels/spelletjes.-

verkocht € 220.00
kavel: 2500
Spelletjes
-Woorden maken en woorden schaken. Een nieuw spel Leerzaam en Amusant. Perry & Co, Amsterdam, ca. 1900. Doosrandjes ontbreken, verder goed + Colorito. Perry & Co, ca. 1910 + Mozaïkblokken Dekto, Haarlem. Codenr. G.R.E.A. 2 + 2 schildersetjes in houten doosje met gelith. voorzijde + Mikado. Verlag Volk u. Bild, Leipzig, III/29?8 NL LP 47/53 + blokkenalfabetje + Ik Win! 20 aardige gezelschapsspelen voor de familiekring. 3 dobbelstenen en boekje in orig. doosje + Bobby. Spel met 5 kartonnen Bobby's, 1 incomplete en 5 kartonnen schermpjes in orig. doosje + Gyroscope - en 2 andere.-
€ 75 - € 150
kavel: 2501
Spelletjes/ raadsels
-Spinnefix. An amusing game with countless combination. Ca. 1900 + Mahjong. Papieren versie in orig. doosje. F.Ad. Richer & Cie, Rudolstadt, ca. 1925 + Het geheim der 7 Tangrams. Chin mysterie spel. Met orig. boekje in orig. doos + Die wunderbare 15 und 34. Zwei Vexirspiele. In orig. doosje - en 5 andere.-

verkocht € 190.00
kavel: 2502
Märklin
-Märklin 0. RS 66/12920. Elektrische locomotief + postwagen, Speisewagen Mitropa en 8 andere wagons. In orig. doos, voorzijde opgeplakte plaat C.H. Minoz, Stuttgart, 1922. Doos zonder randen, sleets. Eén tram met zelfgemaakte houten bovenzijde, de overige in goed bewaarde staat met vrijwel geen gebruikssporen. Toegevoegd enkele tientallen stuks rails, twee tunnelstukken en trafo.-

verkocht € 400.00