veiling / Veiling 24, deel III. Fotografie, Sport, Schaakboeken, Ansichtkaarten, Erotica, Varia, Antiek / 2520-2527 Tweede Wereldoorlog
[2525] [2526] [2527]
kavel: 2527 verkocht € 70.00

[Watermerken] Watermerk portret van Mussolini,

42,5 x 31 cm, gesigneerd "S. Cilotti" en met de papierfabrikant "Cartiere P. Miliani Fabriano" in het watermerk, ingelijst.
Matig exemplaar: twee keer gevouwen, watervlekkig, gekreukt en met scheurtjes. Verrassend item, waarbij het portret alleen zichtbaar is wanneer het blad tegen het licht wordt gehouden.