2564-2609 Erotica

[2564 - 2573] [2574 - 2583] [2584 - 2593] [2594 - 2603] [2604 - 2609]
kavel: 2564
Candy Nationaal Sex-Vakblad
-17 nummers van dit maandblad vanaf nr. 9, 1969 t/m 120, 1979 + Het Sexvakblad nr. 1 en 2, 1974 + Sex69 nr. 2-5, 7 en 10, 1e jaargang, 1969 en nr. 3, 1970 - en 10 andere, w.o. Sextra, Kitten, Davy, Tum-Tum en enkele bestelformulieren. Toegevoegd: Erotische kalender. Samenwerkingsverband 3 Chinese restaurants, 1977.-

verkocht € 240.00
kavel: 2565
Chick. Erotisch Maandblad
-35 nummers tussen nr. 11, 1969 en 138, 1980. Toegevoegd: 4 andere. Vrijwel alle in zeer goede staat. -

verkocht € 220.00
kavel: 2566
[Homo-erotica] Bruce Bellas (1909-1974)
-Lot met 16 foto's, w.v. 14 met op achterzijde stempel Bruce of Western Photography Guild, Denver Colorado en een nummer. Alle 10 x 12,6 cm - met 7 andere (amateur)foto's uit de jaren 60, waarvan 1 nude, zonder stempel. Toegevoegd: Tony Sansone. Nudleaf no. 1-10, 12, 13, 15-20. Sepiagravure afdrukken, ca. 1930 + Bill Hillgardner, Jr. Folio Physique no. 6, 9, 13, 15, 21 en 24. Elk 24 x 19 cm.-

verkocht € 500.00
kavel: 2567
-Lot met 17 foto's, 3 daarvan (cowboys, non-nude) met op achterzijde stempel Bruce Los Angeles en een nummer. 5 andere met cowboy-motief, overige nude, zwembroek. Een met stempel Ken Dockter, Los Angeles. Daarbij 8 afdrukken met stempel (druk, geen zilvergelatine). Alle 10 x 12,6 cm. Toegevoegd: 17 andere, deels amateurfoto's uit jaren 60-70.-

verkocht € 950.00
kavel: 2568
-Lot met 17 foto's, waarvan 13 met op achterzijde stempel Bruce, Bruce Los Angeles of Western Photography Guild, Denver Colorado en een nummer. Alle 10 x 12,6 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 2569
-Lot met 17 foto's, alle met op achterzijde stempel Bruce, Bruce Los Angeles of Western Photography Guild, Denver Colorado en een nummer. Onderwerpen nude en worstelen. Alle 10 x 12,6 cm.-

verkocht € 320.00
kavel: 2570
Erotische tijdschriften jaren 50-60
-Model 13 + 15 + 29, Concord, Tottenham, ca. 1965. Elk 58 pp. + Paris Vision no. 2 en 8, idem + Kamera no. 31, 32 en 35. Kamera Publications Ltd., London + Solo no. 2, 8 en 22. Dalrow publ., Bolton + Span no. 13 en 61. Town & Country Publ., Croydon - en 6 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 2571
Erotische tijdschriften jaren 60
-Follies, 10 nrs. tussen 1961 en 1968. James Macey. Magtab publ., New York. 4to, geniet + Gala. America's Greatest Array of Glamor. 7 nrs. tussen 1962 en 1966. Frank Herbert. Gala Magazine, New York. 4to, geniet + Fiesta. A Magazine for Men. 7 nrs. tusssen 1967 en 1969. Galaxy Publ., London. 4to, geniet. Met o.a. een artikel over Yoko Ono's film Bottoms + Frolic. The Magazine of entertainment. 8 nrs. tussen 1960 en 1968. S. Harrie, ed. Frolic Magazine inc., New York. 4to, geniet.-

verkocht € 90.00
kavel: 2572
Les Petites Maisons. Galantes de Paris
-au XVIIIe siècle, Paris, H. Daragon, 1902. 152 p. Genumm en gemonogrammeerd, 124/430. 4to, linnen + Sittengeschichte des Kinos. Mit über Hundert Tafeln. Dresden, Paull Aretz, 1926. 4to, linnen. Roestvlekkig + Das weibliche Modell in seiner geschichtichen Entwicklung von J.E. Wessely. Leipzig, Bruno Lemme, 1884. Toegevoegd: 12 erotische tijdschriften met foto's van vrouwelijke naaktmodellen uit de jaren 60: Femina; Atelier; Charme; Studies; Formen + Linien.-

verkocht € 100.00
kavel: 2573
Erotische tijdschriften jaren 60-70
-Kwak. Nr. 1, 1969. 36 p., geniet + Bolero Magazine no. 171, 172, 176 en 178 + Spanking. Eerste jaargang nr. 6, ca. 1973 + Blitz. Haarlem, uitgeverij Venus, ca. 1970. Twee verschillende exemplaren (ongenummerd verschenen) + 75 sexuele technieken in beeld en kleur. Amsterdam, Uitgeverij Centraal, ca. 1970. Oblong, geniet + Davy. Homo-Lesbisch-Kontaktenblad. Samenstelling en lay-out Rob Hout. Rotterdam, I.P.O., ca. 1970 (omslag los) + De sexograaf. Gedistingeerd sex-advertentieblad. Kameleon, dec. ca. 1968 + Sextra. Eerste jaargang nrs. 8 en 9, 1969 + Hee. Amsterdam, Euroclama, ca. 1970 + Lovely Sex nr. 4, dec. 1969 + Piek. Nr. 2, 1969 - en 9 andere. Toegevoegd: 4 kaartspelen en een cassettebandje.-

verkocht € 100.00