2610-2690 Affiches

[2610 - 2619] [2620 - 2629] [2630 - 2639] [2663 - 2672] [2673 - 2682] [2683 - 2690]
kavel: 2610
[Omroepen] VARA. Moet de Vara zich de mond laten snoeren?
-Ontwerp Swip Stolk. (gevouwen exemplaar) Afm. 42 x 52,5 cm.-
€ 60 - € 100
kavel: 2611
[Olympische Spelen München 1972] Lot van 23 affiches m.b.t. Zomerspelen 1972
-Alle Edition Olympia, 1972. 102 x 64 cm. Met ontwerpen van o.a. Pierre Soulages, Pierre Dorazio, Max Bill, Serge Poliakoff, Peter Phillips, Jacques Lapique, Victor Vasarély, Josef Albers, Otmar Alt, R.B. Kitay, A. D'Arcangelo, Richard Smith, Alan Davie, Valerio Adami, Allen Jones.-

verkocht € 600.00
kavel: 2612
[Tentoonstellingen] Lot van 4 affiches
-Stelt tentoon Steven Kwint. Kunstkontakt nationaal expositiesysteem van beeldende kunst. 54 x 37,5 cm. Punaisegaatjes, scheur en kleine vochtvlek, pen op achterzijde + Kunstkontakt ekspositie Stammeshaus 2-25 december 1961. 68 x 32,5 cm. Gebouwen, scheur + Werken van leden van de Nederlandse kring van beeldhouwers. Stedelijk Museum Alkmaar 1961-1962. 87 x 62 cm. Scheur aan bovenzijde van ca. 15 cm - en Constant: nieuw babylon. Schiedams Museum 1962. 49 x 37 cm. Punaisegaatjes, enkele roestvlekjes en pen op achterzijde.-
€ 70 - € 120
kavel: 2613
[Tentoonstellingen] Franseco Clemente
-2 affiches van het Groninger museum (1983/1987) + Paladino en Recente Italiaanse kunst. (totaal 4x)-
€ 70 - € 120
kavel: 2614
[Tentoonstellingen] Mulheimer Freiheit
-Groninger Museum 28 februari - 6 April 1981. + Helmut Middendorf 1983, Dahn en Dokupil 1984, Bernd Zimmer 1982, Walter Dahn 1985. (totaal 5x)-
€ 70 - € 120
kavel: 2615
[Tentoonstellingen] Peter Struycken
-Structuur, verscheidenheid en verandering 1984 + Peter Blum edition New York II + Pophoes en symboliek + Kunst nu? + Architectuur Kunst Graffiti Design 1989. (totaal 5x)-

verkocht € 70.00
kavel: 2616
Jan Wijga (1902-1978)
-Vollenhoven's Pullenbier. Twee volle glazen. Nepon, Amsterdam, ca. 1935. 60 x 39 cm. Gevouwen, deels open bij de naad. Tussen twee metalen latjes + ZHB Bier in pullen "'t is heerlijk. Twee glazen uit één pul." Nepon Amsterdam, ca. 1935. Gevouwen, deels open bij de naad. Kleine scheurtjes in de marge, tussen twee metalen latjes. Ongesign. + 2 groote glazen Amstel....uit 1 pul! Nepon Amsterdam, ca. 1935. Hangtouwtje aan bovenzijde. Gevouwen, deels open. -

verkocht € 175.00
kavel: 2617
Jean Walther (1910-1968)
-Noach. Amsterd. Toneelvereeniging. Stadsschouwburg. 1932. 109,5 x 78,5 cm. Gesigneerd, met handgeschreven opdracht en handgenummerd 50/ 50.-

verkocht € 160.00
kavel: 2618
Wim Crouwel (1928-2019). Op Losse Schroeven
-Situaties en Cryptostructuren Stedelijk Museum Amsterdam 15 maart t/m 27 april, 1969. 95 x 63,5 cm. Iets gekreukt aan randen, kl. scheurtje links + Hans Buys (1937-2007). Poster voor tentoonstelling 5 fotografen, met o.a. Hans van Dordrecht en Sanne Sannes. Stedelijk Museum Amsterdam. 95 x 31,5 cm - en Reliëfs 500. Weverij de ploeg nv. Bergeyk. 29 okt - 23 nov 1962. 111 x 74 cm. Scheur aan linkerzijde, enkele kl. andere scheurtjes langs randen, rechterzijde wat gekreukt.-

verkocht € 70.00
kavel: 2619
Les Maîtres de l'Affiche
-Roger Marx. Parijs, Chaix, 1898-1900. 3 affiches uit de reeks: nr. 149. Jules Chéret. Théâtre de l'opéra. Grande Fête. 1er Bal Masqué, 1898. 31 x 22,5 cm. Buitenmaat 38,5 x 28,5 cm; nr. 204. A. de Riquet. Napoleon Fotografos, 1895. Beeld 36 x 15 cm; nr. 207. Merckel. Bazar des Halles et des Postes Jouets étrennes. 1899. 31 x 23 cm. -

verkocht € 80.00