3000-3058 Antiek

[3000 - 3009] [3010 - 3019] [3020 - 3029] [3030 - 3039] [3040 - 3049] [3050 - 3058]
kavel: 3000
Delftse borden 17e-18e eeuw
-Aardewerk, 3 bordjes met imitatie Wanli decor van draak op het plat en repeterende patronen op de lip. Achterzijde gemerkt LVE (= Lambertus van Eenhoorn). Uitvoering De Metaale Pot, Delft, 1691-1724. ? 15,5 cm.-

verkocht € 460.00
kavel: 3001
[Schouwornamenten] Een paar laat 16e-eeuwse Noord-Nederlandse renaissance zandstenen
-schouwornamenten. Judith* met het hoofd van Holofernes en een ander bijbels figuur met voetstuk en bovenstuk. Uitgehouwen in zandsteen en gepolychromeerd. Voetstukken met putto, bovenstukken met leeuwenkop. Hoogte voet 36 cm; middenstuk 110 cm; bovenstuk 36 cm. Beide figuren met enkele herstellingen.-

verkocht € 2800.00
kavel: 3002
Druivenspoeler
-18e-eeuwse glazen druivenspoeler, met fijn gegraveerde voorstelling van Hanske in de kelder. Aan de onderrand amandelslijpsel. Met gegraveerde tekst "Vivat hankse in de kelder". Hoogte 14 cm.-
€ 400 - € 700
kavel: 3003
Penkandelaars, 17e eeuw
-Een stel bronzen penkandelaars met ronde voet staande op bolpootjes. Mogelijk Zuidelijke Nederlanden. Hoogte 28 cm. Met restauraties.-

verkocht € 500.00
kavel: 3004
Penkandelaars, 18e eeuw
-Een stel bronzen penkandelaars op driehoekige voet en zeskantig lekbakje. Duitsland, 18e eeuw. Hoogte 40 cm + penkandelaar op klauwpoten, het voetstuk met acanthusblad en cherubijnhoofdjes (pen ontbreekt). Zuidelijke Nederlanden, 17e-18e eeuw. Hoogte 42 cm.-

verkocht € 400.00
kavel: 3005
Etha Richter (1883-1977)
-Porseleinen sculptuur van 2 luipaarden. Uitvoering Schwarzburger Werkstätten. Lengte 50 cm.-

verkocht € 750.00
kavel: 3006
[Russisch zilver] Sigarettendoos
-Een 84 zlotnik zilveren scharnierende sigaretten-/ visitekaartjesdoos, op de voorzijde met deels gestileerd patroon. Binnenzijde met 84 Kokoshnik Moskou-gehalte merk en meesterkeur MK (= Mikhail Karpinsky (Moskou, 1865-1883)). Lengte 11,5 cm.-

verkocht € 190.00
kavel: 3007
[Zilver] Odiot Paris
-Een stel kristallen karaffen met zilveren voet en hals. De voet en hals versierd met golfslagmotieven en getordeerd oor. De deksel bekroond met een schelp. Aan onderzijde gemerkt Odiot Paris, meesterkeur Odiot, en nr. 9872. Aan de zijkant van de voet met Franse minervakop gehalte 950/1000 en V in wapenschild. Hoogte 29 cm.-

verkocht € 1200.00
kavel: 3008
[Horloges] Merit Automatic
-14 karaats gouden kast met Automatic 25 Jewels Incabloc uurwerk met dag- en datumaanduiding. In goed werkende staat.-

verkocht € 270.00
kavel: 3009
Broche
-Geëmailleerde staafbroche met voorstelling van een liggend figuur omringd door blauwe bloemen. In zilveren setting. Lengte 6 cm.-

verkocht € 100.00