656-769 Affiches

veiling / 28 maart 2011
[656 - 667] [668 - 677] [678 - 689] [690 - 699] [700 - 709] [710 - 719] [720 - 729] [730 - 739] [740 - 749] [750 - 759] [760 - 769]
kavel: 730
Spoorwegen
-Chemins de Fer Hollandais Agence Generale, Bruxelles 25 27 Rue Henri Maus. Renseignements gruits Emission de billets. Litho Roelofsen en Hübner, Amsterdam, ca. 1895. -

verkocht € 440,00
kavel: 731
F.Korff & Co Cacaofabrikanten Amsterdam. Fosco wordt koud gedronken.
-Wim Pothast, litho J.A.Luii & Co, Amsterdam. 110 x 81 cm, op linnen. -
€ 3500 - € 6000
kavel: 732
1913 van 1 juni tot 1 september 's Hertogenbosch Tentoonstelling van Oude kerkelyke Kunst Opvoering van een Oud Mysteriespel.
-Dorus Hermsen, kunstdruk J.A.Luii & Co. Amsterdam. -
€ 200 - € 300
kavel: 733
Buziau
-Nieuw! Zagen en Kleuren. Rooktafel met krantenbak. Metalen houder met 8 kleuren, speciaal hiervoor geschit. Druk Versluys & Scherjon. Uitgave "Vens" Utrecht, ca. 1937. Met afbeelding van Clown Buziau. Gevouwen geweest. 61 x 40,5 cm.-

verkocht € 100,00
kavel: 734
Maastricht en Omstreken. Vereeniging Maas en Jeker
-F. van de Laar, Impr. Artist. Orell Fussli & Co, Zurich.1891. Litho, met afbeeldingen van de St Pieter, Luiker Kanaal, Helpoort, Vrythof etc. -

verkocht € 350,00
kavel: 735
Molynk: Auto's
-Molynk, Dietrich & cie. Imp. J.-E. Goossens, Brussel. ca. 1905. Lithografie. Procès-verbal en Poursuite. Voorstelling van een door het landschap razende auto, gevolgd door een rennende agent + Poursuite; dezelfde agent heeft een paard gegrepen, maar kan nog altijd niet de auto inhalen.. 43 x 90 cm. In lijst.-
€ 250 - € 500
kavel: 736
Steinlen: Le Chat Noir, litho, 1907
-Voorzijde van het maandblad 'La Musique pour Tous', no. 24, verschenen op 25 juni 1907. -

verkocht € 150,00
kavel: 737
Cassandre
-Kelnermap met in binnenzijde klein origineel affiche Cassandre: Dubonnet...à l'eau avec un peu de cassis ou un zeste de citron, 1935. Aan de andere zijde van de map een klein affiche van Morlant Champagne. -
€ 60 - € 100
kavel: 738
Besteed Uw Geld Goed. Koop een Boek
-Piet van der Hem (1885-1961). Litho Lankhout den Haag. 104 x 64 cm.-

verkocht € 200,00
kavel: 739
Albert Hahn jr.: SDAP, 1935
-Klein affiche: Prov. Staten Verkiezing 17 April. SDAP Lijst 5 Kleurt Noord-Holland Rood. C. Thomassen. Ontwerp A.Hahn jr., 1935. -

verkocht € 40,00