770-999 Strips

veiling / 28 maart 2011
kavel: 770
Toenga
-Aidans, Lombard/Helmond, 1974-95. Deel 1 tm 16 compleet.-

verkocht € 85,00
kavel: 771
Franka
-Overschakelen, Aquarellen en Kerstkaarten. Kill them Pirates editions, 2000. Alle genummerd 260 van 1000 ex. gebonden met linnen rug. Met in ieder exemplaar een losse bijgevoegde en gesign. plaat. + Une Aventure de Franka, Tome 1 & 2; Les Dents du Dragon, Collection Eldorado, Les Humanoides Associes, 1986. -

verkocht € 70,00
kavel: 772
Kuifje - De Scepter van Ottokar
-Hergé, Casterman, 1e druk, 1947. Goed exemplaar.-

verkocht € 130,00
kavel: 773
Sjors en Sjimmie 50 Vroolijke Vertellingen
-Martin Branner, Hollandsche Bibliotheek, 1936. Gebonden met linnen rug. Vrij goed exemplaar van de eerste Sjors. -

verkocht € 150,00
kavel: 774
Sjors en Sjimmie Vijftig nieuwe vrolijke vertellingen
-Martin Branner, Spaarnestad, 1937. Gebonden met groene linnen rug. Redelijk exemplaar, wat sleets, vochtvlekje onderaan voorzijde. + Frans Piët: Sjors Voorzitter van de Rebellenclub deel 3: Negen en tachtig nieuwe vrolijke vertellingen, Spaarnestad 1939. Matig exemplaar, rug ontbr. aan randen gesneden. Zeldzaamste uit de reeks, wel compleet en binnenwerk goed. -

verkocht € 150,00
kavel: 775
Archie de Man van Staal originele pagina
-Ted Kearon, september 1970. Oost-Indisch in zw.w. 50 x 42 cm. Waarin Archie een antiek Galjoen op Diabolo's mechanische Octopus drukt en daarmee de boel redt. -

verkocht € 180,00
kavel: 776
Metro Mozaïk
-D.A.V.I.D., 1945. 48p. Met besch. stofomslag. + 7 nummers van het tijdschrift Metro uit 1945 - en de fraaie paginagrote advertentie van Het Sprookje van de 1002e nacht, in het tijdschrift De Vlaamse Drukker.-

verkocht € 90,00
kavel: 777
Marten Toonder: Verhuiskaart Buijten & Schipperheijn
-Amsterdam, 1950. Tekening Marten Toonder, Cliché's Van Setten & Co. Uitklapkaart met gedrukte tekst over de verhuizing naar Prinsengracht 1077. -

verkocht € 260,00
kavel: 778
Marten Toonder: Kappie en de Verkeersheer op de Solex
-R.S.Stokvis en Zonen, 1961. Geniet, oblong reclame-uitgave. + De avonturen van Kapitein brulboei dl. 1 de Schipbreuk - en Marten Toonder: Tekenfilm, Jacob van Campen, Amsterdam, 1946 (kaftje los aan achterzijde)-

verkocht € 45,00
kavel: 779
Marten Toonder/Theo Somsen De Elfde Plaag
-Een verrassende verzameling fiscale geachten, Kluwer, Deventer 1987. 88 p. geb. met s.o. Oplage 250 met ills. uit Bommelverhalen. -

verkocht € 50,00