371 - 408 Fotografie

veiling / 28 maart 2011
[371 - 380] [381 - 390] [391 - 400] [401 - 408]
kavel: 371
Foto Vrouwen in Praalauto Weltevreden (Nederlands-Indie)
- Groep jonge vrouwen in volledig met bloemen versierde vrachtauto. Zwart wit foto.-

verkocht € 40,00
kavel: 372
Stereokaarten Boerenoorlog
-36 Stereokaarten zw.-wit, ca. 1900. -

verkocht € 190,00
kavel: 373
Foto-album Nederlands-Indiƫ
-Huwelijksalbum van Iris Alberts en A.M. Waalberg in Bandoeng, 1949. Incl. uitnodiging voor huwelijk en door gasten gesign. menukaart van het Savoy Homann Hotel. Album van krokodillenleer met kop. -

verkocht € 150,00
kavel: 374
Cartier-Bresson
-The People of Moscou, Thames and Hudson, London, 1955. Linnen, gebonden. 163 p. Zonder stofomslag. + Camera, int. Monatschrift fur Photographie und Film, 1956: Sonderausgabe Cartier-Bresson. -

verkocht € 50,00
kavel: 375
Ed van der Elsken
-Once upon a Time. Fragment, 1991. Gebonden met stofomslag. Aan achterzijde in band prof. verstevigd. -

verkocht € 90,00
kavel: 376
Ed van der Elsken
-Nat Lab, Philips, 1989. Klein knikje in rug, verder goed. + Jazz, Bezige Bij, 1959. (rug besch. door taperestjes, vochtvlekje in tekstdl. en schrift op 1e en laatste pag.) + Amsterdam 1947-1970, van Holkema & Warendorff, 1988. -

verkocht € 150,00
kavel: 377
Johan van der Keuken
-After-image/Nabeeld, Fragment, 1991. + Achter Glas, C. de Boer, Hilversum, 1961. -

verkocht € 130,00
kavel: 378
Robert Mapplethorpe (1946-89)
-Lady Lisa Lyon, Rostrum Haarlem, 1983. Sc. 128 p. Gesigneerd door Mapplethorpe + Robert Mapplethorpe, Richard Marschall, Whitney Museum of American art, New York fourth printing, 1990. Sc. 216 p.-

verkocht € 70,00
kavel: 379
Sanne Sannes/Hugo Claus - Oog om Oog
-Bezige Bij, Amsterdam, 1964. Mooi exemplaar.-

verkocht € 440,00
kavel: 380
Koninklijke Nederlandse Spiritus & Gistfabriek Delft Afscheidsfoto-album W. van Leeuwen
-1952. Album tgv. 40-jarige werkzaamheid directeur van Leeuwen bij de fabriek. Met 69 foto's van de fanfare in de ochtend, de gasten, speeches, poppenspeler, accordeonisten etc. Groot oblong album.-

verkocht € 80,00