435-499 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 28 maart 2011
[435 - 444] [445 - 454] [455 - 464] [465 - 474] [475 - 484] [485 - 494] [495 - 499]
kavel: 435
Anton Pieck - De Oude Wilg
-Droge Naald ets. l.o. "Eigen druk" in potlood. Rechtsonder signatuur Anton Pieck. In lijst achter glas. 41 x 54 cm.-
€ 200 - € 500
kavel: 436
Vissende jongen en meisje aan het meer
-Aquarel, ca. 1820. 21,5 x 29 cm. In passe-partout.-
€ 250 - € 500
kavel: 437
Handelsreiziger met vrouw en kind in bos
-Gemengde techniek, A. van der Willigen, Haarlem, ca. 1815. 10,5 x 14,5 cm. In passe-partout.-

verkocht € 130,00
kavel: 438
Roos met Vlinder
-Aquarel Elisabeth Beth. Haarlem, 1817. 21 x 17 cm. In passe-partout.-
€ 125 - € 250
kavel: 439
Vrouw met mand in landschap
-Gemengde techniek, Haarlem, 1819. Huigens. 11 x 15,5 cm + Landschap met huizen, koeien en schapen, idem. Beide in passe-partout.-
€ 200 - € 350
kavel: 440
Aquarel Landschap bij rivier 1833.
-'s Gravenhage, G.I. van Os. 21 x 30,5 cm. In passe-partout.-
€ 150 - € 250
kavel: 441
Aquarel Boer warmt zich
-Vorden 1830, W. Jurjans Epposzoon. 23,5 x 18 cm. In passe-partout.-
€ 125 - € 250
kavel: 442
Vader onderwijst kinderen
-Aquarel in passe-partout. Haarlem, 1820. D. van der Vinne van Lee. 16,5 x 14,5 cm.-

verkocht € 140,00
kavel: 443
Bladwijzers Jugend Kunsttijdschrift
-G. Hirth's Kunstverlag, Leipzig, ca. 1910. Blad met 6 nog uit te knippen dubbelzijdige art nouveau bladwijzers. + Sato Cigarettes Egyptiennes, drukkerij Kotting Amsterdam, agent Horace Perret Lausanne. Charles Loupot, 1919. 22 x 15 cm. Hapje links ca. 1 cm bijgewerkt. -
€ 50 - € 100
kavel: 444
Brieven van Kunstenaars, schrijvers en cultuurgoedwerkers
-Gericht aan uitgevers van den Eerenbeemt in de jaren 30. Met o.a. Anton Molkenboer, Eduard Flipse, Frank Luns, Rosa Spier, M. Desmet, Directeur van de Eindhovensche bioscoop maatschappij, Antoon Coolen, Jo Vincent, Wim Harzing, Herman Walstra.-

verkocht € 220,00