600-612 Handelscatalogi

veiling / 28 maart 2011
[600 - 609] [610 - 612]
kavel: 600
Special pour T & Escaliers: Linoleum
-Fabrique de Toiles Cirees et de Linoleum, Anvers, 1913 en 1914. Twee monsterboeken met veel fraaie art deco ontwerpen. -
€ 250 - € 450
kavel: 601
Wiring the Homes of Britain E.D.A.-E.L.M.A. better home Lighting Campaign 1926-1927
-22 pag. Catalogus voor handelaren, met ingestoken 2 reclameboekjes mbt. verlichting en 5 (van 6) leaflets, 1 poster (58 x 22 cm), briefkaart, orderpapier en bulleting, 6 zegels en 3 specimen letters. -
€ 80 - € 140
kavel: 602
Carl Zeiss: Ein neuer Stil in Brillen
-Jena, ca. 1933. + begeleidende brief en 5 folders over Perivist brillen + 11 div. uitklapfolders van Zeiss uit de jaren '30.-
€ 50 - € 100
kavel: 603
Bezoekt Schiphol De K.L.M. wacht U!
-8 pag. ca. 1925. Met stempel Officieele Agenten Reisbureau Lindeman N.V., Leeuwarden. Koperdiepdruk Albani, Den Haag. + K.L.M. Restaurant-bedrijf Schiphol en Waalhaven. Tarieflijst. -

verkocht € 100,00
kavel: 604
Koninklijke Vereenigde Tapijtfabrieken
-36 pag., touwgebonden, ca. 1915. met ills. van Herman Moerkerk. Met o.a. voorbeelden van tapijten ontworpen door Gidding en Nieuwenhuys. -

verkocht € 50,00
kavel: 605
Heemaf - enkele physische eenheden zooals vooral in de (electro)techniek in gebuik
-Overdruk uit Heemaf-Post no. 35, 24 december 1942. Ontwerp voorzijde Cassandre.-
€ 60 - € 100
kavel: 606
Miele & Co Couverts, Luxe- en Huishoudelijke artikelen
-Amsterdam, 1928. Geniet, 32 pag. met begel. brief en prijslijst. In zw.-w. met groene steunkleur.-
€ 30 - € 50
kavel: 607
Internationale Gasexpositie Amsterdam 1912
-Mapje met reglement, sluitzegel, plattegrond deelnemers etc. -
€ 30 - € 50
kavel: 608
Metaalbewerking
-Barbier Benard & Turenne, ca. 1935. Fraai geill. catalogus, meest fotografie.-
€ 35 - € 70
kavel: 609
Jubileumboek Reimann, Stok & kersken's vereenigde expeditiebedrijven. N.V.
-1966. 102 p. Druk Kon. Grafische Kunstinrichting J. van Poll Suykerbuyk, Roosendaal. Foto's Raoul vd boom, Jim Brair, e.a., Clich├ęs Nauta & Haagen, Amsterdam. + 100 jaar gas, Delft, 1955. Uitg. onbek. oblong ringband fotoalbum, met aan linkerzijde tekstdeel. -

verkocht € 35,00
[600 - 609] [610 - 612]